Контакти
01.09.2016 00:00

Реквізити:

 

КОНОТОПСЬКА  РАЙОННА  РАДА

вул. Соборна, 23, м. Конотоп, 41607, тел. (05447) 6-17-55, факс  (05447) 2-62-55

E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script    Код ЄДРПОУ 23825594

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, побатькові

Займана посада

№ службового телефону

№ службового кабінету

1.

Боярчук Анатолій Васильович

голова районної ради

6-60-11

35

2.

Клігунова Ірина Володимирівна

заступник голови районної ради

6-98-64

33

3.

Щербина Людмила Володимирівна

керуючий справами

6-60-14

36

4.

Сахно Тетяна  Петрівна

начальник загального відділу 

2-62-55

40

5.

Кулібаба Тетяна  Григорівна

головний спеціаліст

2-54-98

31


6.

Шаповаленко Наталія Миколаївна

спеціаліст 1 категорії загального відділу

2-62-55

40

7.

Коток Наталія Василівна

головний бухгалтер

6-14-80

43

8.

Берека Андрій Миколайович

радник голови ради

2-54-98

31

9.

Шкареда Галина Миколаївна

радник голови ради

2-54-98

31

10.

Лугова Наталія Іванівна

радник голови ради

2-62-55

32

11.

Жегет Дмитро Павлович

радник голови ради

2-62-55

32

          12.           

 Олександренко Ганна Володимирівна

   

секретар-друкарка

6-17-55

34

 

Перелік підприємств, установ, організацій

Перелік комунальних підприємств, лікувальних, оздоровчих, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Назва

Прізвище, ім’я, побатькові керівника

№ службового телефону

Редакція газети “Сільські горизонти”

Головний редактор

Ковальчук Людмила Миколаївна

2-35-75

Комунальне підприємство «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради»

Начальник


Семеренко Дмитро Віталійович

2-34-09

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник

Зерниченко Людмила Василівна

6-72-12

Сектор цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці Конотопської райдержадміністрації

Начальник

 



Архівний відділ

Начальник

Батюк Алла Петрівна

6-60-08

Відділ освіти Конотопської районної державної адміністрації

Начальник

Бохан Олена Григорівна

6-64-43

Приймальня

Пилипенко Наталія Іванівна

6-64-43

Сектор молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації

   Завідувач                                                                  Рябко Тетяна Вікторівна

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району

Бочечківський НВК "ЗОШ I-III ступенів - ДНЗ"

Внучкова Ганна Михайлівна

57-6-24

Великосамбірський НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Скорик Валентина Степанівна

58-5-86

Вязівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Цементова Олена Миколаївна

59-4-49

Гружчанський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Верещака Галина Іванівна

59-2-17

Дептівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Кучук Надія Олексіївна

58-7-43

Дубовязівський НВК "СШ  I-III ст. -ДНЗ"

в.о.Савченко Алла Валеріївна

52-3-94

Духанівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Козакова Надія Василівна

54-5-48

Курилівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Спаський Микола Іванович

53-4-18

Козацький  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Кліндухова Валентина Михайлівна

54-1-25

Кошарівський НВК " ЗОШ I-III ст.-ДНЗ"

Саморядова Людмила Олександрівна

55-1-22

Попівський НВК  "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ"

Забіяка Ірина Миколаївна

51-1-82

Салтиківський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

 в.о. Скакун Сергій Миколайович

56-2-48

Сім’янівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Федан Світлана Олександрівна

56-3-38

Соснівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ» ім. А.Шульги

Кузьменко Наталія Валеріанівна

58-2-23

Тернівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Пунько Віктор Іванович

56-5-37

Тулущанський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Забіяка Валентина Володимирівна

51-5-46

Шевченківський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Яковенко Владислав Миколайович

55-3-30

Шпотівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Пасікун Віктор Васильович

56-4-43

Чорноплатівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Карачун Станіслав Іванович

50-2-46

Юрівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Овсійко Надія Михайлівна

53-2-46

Вирівський НВК " ЗОШ I-II ст. - ДНЗ"

Пальчун Надія Іванівна

50-3-37

Землянський НВК «ЗОШ  I-II ст. – ДНЗ»

Прочухан Людмила Михайлівна

59-1-52

Лебедівський НВК «ЗОШ  I-II ст. – ДНЗ»

Зайцева Галина Михайлівна

56-1-52

Малосамбірський  НВК «ЗОШ  I-II ст. – ДНЗ»

Тималка Олександра Григорівна

58-1-53

Попівський  НВК «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ»

Савела Ніна Миколаївна

51-1-93

Хижківський  НВК «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ»

БардаковаСвітлана Миколаївна


Шаповалівський  НВК «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» ім.В.Парфененка

Дороженко Наталія Миколаївна

58-3-39

Дитячо-юнацька спортивна школа

Блажко Олег Петрович

6-14-98

Директор центру позашкільної роботи

Горбань Оксана Віталіївна

6-14-98

 Дошкільні навчальні заклади

 Дубов'язівський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"

Воловйова Валентина Борисівна

 

 Заводський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"
  Рябовол Лідія Віталіївна
 

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

Начальник

ТимощукАліна Вальдемарівна

6-61-49

   

Районна бібліотека

Директор

Панченко Світлана Миколаївна

2-25-90

Районний будинок культури

Директор

Карнаух Ігор Андрійович

51-1-31

Селищний та сільські будинки культури

Директор Бочечківського СБК

Третьякова Наталія Михайлівна

57-6-52

Директор В.Самбірського СБК

Прокопенко Наталія Михайлівна


Директор Вязівського СБК

Вернидуб Наталія Анатоліївна


Директор Гружчанського СБК

Коваленко Ольга Миколаївна


Директор Дептівського СБК

Білевщук Тамара Павлівна


Директор Дубовязівського СБК

Охонько Світлана Антонівна


Директор Духанівського СБК

Лавріненко Вячеслав Миколайович


Директор Козацького СБК

Головацька Ніна Миколаївна


Директор Кузьківського СБК

Глушко Ганна Миколаївна


Директор Кошарівського СБК

Руденко Валентина Михайлівна


Директор Красненського СБК

Осадча Тетяна Миколаївна


Директор М.Самбірського СБК

Рудиця Віталій Михайлович


Директор Сімянівського СБК

Рудиця Іван Григорович


Директор Соснівського СБК

Гриненко Катерина Володимирівна


Директор Чорноплатівського СБК

Портненко Василь Павлович


Директор Шаповалівського СБК

Оникієнко Надія Степанівна


Директор Шпотівського СБК

Побережний Сергій Романович


Директор Юрівського СБК

Шпота Марина Вікторівна


ДиректорКурилівського СБК

Коновалова Олена Миколаївна


 

Сільські клуби

  


Завідуючий Вирівським с/клубом

Бідненко Любов Вікторівна


Завідуючий Землянським с/клубом

Швець Наталія Миколаївна


Завідуючий Карабутівським с/клубом

Повидиш Ганна Михайлівна


Завідуючий Н.Мутинським с/клубом

Кравчук Тетяна Іванівна


Завідуючий Пекарівським с/клубом

Глийовий Олег Миколайович


Завідуючий Салтиківським с/клубом

Сердюк Раїса Анатоліївна


Завідуючий Сахнянським с/клубом

Горкуша Ганна Павлівна


Завідуючий Сарнавським с/клубом

Сахно Світлана Іванівна


Завідуючий Тернівським с/клубом

Закоморна Тамара Миколаївна


Завідуючий Тулущанським с/клубом

Семеренко Альона Олександрівна


Завідуючий Шевченківським с/клубом

Філімонова Олександра Анатоліївна


Завідуючий Хижківським с/клубом

Лебідь Світлана Володимирівна


Обєкти дозвіллєвої роботи

Завідуючий Базилівським ОДР

Бичкова Ганна Миколаївна


Завідуючий Фесівським ОДР

Радченко Катерина Олексіївна


Завідуючий Мельнянським ОДР

Ганжа Анатолій Васильович


 

Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району

Головний лікар

Маняк Анатолій Володимирович

6-56-70


 


Сільські лікарські амбулаторії та амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Завідувач Дубов’язівської АЗПСМ

Суховєєв Олександр Михайлович

52-1-48

Завідувач Бочечківської АЗПСМ

Злиденний Юрій Олександрович

57-6-38

Фельдшер Курилівської АЗПСМ

Горбань Микола Миколайович

53-4-59

Завідувач Козацької АЗПСМ

Зварічук Віктор Васильович

54-1-46

   

Акушерка Мельнянської АЗПСМ

Назарук Оксана Михайлівна

50-1-38

Сестра медична Пекарівської АЗПСМ

Шанько Наталія Володимирівна

53-5-16

Головний лікар Попівської АЗПСМ

Ковтун Юрій Петрович

51-1-51

 Головний лікар В.Самбірської СЛА

Касяненко Ганна Кузьмівна

58-5-26

Завідувач Вирівської АЗПСМ

Лучко Марина Григорівна

50-3-51

Завідувач Гружчанської СЛА

Киричок Микола Олександрович

59-2-21

Фельдшер Дептівської СЛА

Ситник Віктор Петрович

58-7-23

Завідувач Соснівської СЛА

Пилипенко Віктор Федорович

58-2-16

Фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти

Завідуюча Білозерського ФП



52-1-22

Завідуючий Коханівського ФП

Било Марина Леонідівна

23-1-37

Завідуючий Сім’янівського ФАП

Романчук Руслан Іванович

56-3-22

Завідуюча В’язівського ФАП          

Кашаба Наталія Володимирівна

59-4-41

Завідуюча Лебедівського ФП

Сливченко Людмила Олексіївна

56-1-55

Завідуюча Красненського ФП

 

 

Прокопенко Тетяна Анатоліївна

56-1-59

 

 Завідувач Кошарівського ФАП Шершак Іван  Григорович 55-1-17

Завідуюча Рокитянського ФП

Шешеня Оксана Петрівна

56-2-41

Завідуюча Салтиківського ФАП

Єфременко Раїса Миколаївна

56-2-59

Завідуюча Тернівського ФП

Головченко Олена Олексіївна

56-5-19

Завідуючий Раківського ФП

Яценко Вадим Олександрович

2-44-50

Завідуюча Гутянського ФП

Стриженко Людмила Валентинівна

57-1-50

Завідуюча Кузьківського ФП

Габенко Вікторія Сергіївна

57-3-24

Завідуюча Новоселівського ФП

Борщенко Анжела Василівна

57-1-17

Завідуюча Сахнівського ФАП

Тютюнник Наталія Василівна

57-4-48

Завідуючий Сарнавського ФП

Силюченко Артем Вікторович

2-68-99

Завідуюча Юрівського ФП

 

53-2-30

Завідуюча М.Самбірського ФП

Голляк Аліна Олександрівна

58-1-14

Завідуюча Завідського ФП

Шишлова Ніна Петрівна

58-2-51

Завідуюча М.Ганнівського ФП

Скидан Ніна Миколаївна

53-6-33

Завідуючий Шаповалівського ФАП

Бабич Владислав Олегович

58-2-53

Завідуючий Дубинського ФП

Гужва Олександр Васильович

59-2-48

Завідуюча Тулущанського ФП

Котова Олена Михайлівна

51-5-10

Завідуючий Присеймівського ФАП

Панюта Тетяна Олександрівна


Завідуюча Шевченківського ФАП

Селюк Світлана Григорівна

55-3-49

Завідуючий Хижківського ФП

Суховєєв Василь Іванович

54-1-40

Завідуюча Базилівського ФП

Пасікун Наталія Михайлівна

56-4-52

Завідуюча Н.Мутинського ФП

Мазур Галина Іванівна

56-1-59

Завідуючий Бережнянського ФП

Конько Ангеліна Іванівна

54-1-27

Завідуюча Анютинського ФП

Здоровцова Інна Анатоліївна

54-5-55

Завідуюча Духанівського ФАП

Лапузіна Тамара Іванівна

54-5-49

Завідуюча Шпотівського ФП

Стрілецька Катерина Олексіївна

56-4-23

Завідуюча Карабутівського ФП

Назарова Віталіна Анатоліївна

53-1-23

Завідуюча Землянського ФП

Швець Анна Анатоліївна

59-1-44

 

Управління соціального захисту населення

Начальник

Заїка Ірина Едуардівна

6-62-90

Заступник начальника управління

Єфременко Ірина Володимирівна

6-64-11

Заступник начальника управління-начальник відділу праці

Олефіренко Олеся Миколаївна


Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району

Директор

Суятінов Віктор Миколайович

2-63-95

Головний бухгалтер

Остапенко Олена Георгіївна

2-52-91

Відділення денного перебування  територіального центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району

с.Попівка

Марченко Валентина Василівна

51-1-11

с.Соснівка

Бережок Валентина Генадіївна

58-2-16

/тел.ФАПу/

 с.Дептівка  Денисенко Тетяна     Вікторівна
58-1-43

 

Фінансове управління

Начальник

Кривченко Надія Михайлівна

6-61-79

Заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу

Передера Валентина Борисівна

2-53-16

Управління Пенсійного фонду України в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області

Начальник

Шелюк Наталія Миколаївна

2-53-75

Заступник начальника управління -  начальника відділу з призначення пенсій

Фесенко Світлана Миколаївна

6-62-24

Управління Держземагенства у Конотопському районі

Начальник

Сопрун Ірина Іванівна

2-41-32

Служба у справах дітей

Начальник

Точиленко Тетяна Михайлівна

2-50-91

Районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

Директор

Кучук Ірина Володимирівна

6-31-61