Контакти
23.03.2018 00:00

Реквізити:

 

КОНОТОПСЬКА  РАЙОННА  РАДА

вул. Соборна, 23, м. Конотоп, 41607, тел. (05447) 6-17-55, факс  (05447) 2-62-55

E-mail:

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script   

Код ЄДРПОУ 23825594

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, побатькові

Займана посада

№ службового телефону

№ службового кабінету

1.

Боярчук Анатолій Васильович

голова районної ради

6-60-11

35

2.

Клігунова Ірина Володимирівна

заступник голови районної ради

6-68-64

33

3.

Щербина Людмила Володимирівна

керуючий справами

6-60-14

36

4.

Сахно Тетяна  Петрівна

начальник загального відділу 

2-62-55

40

5.

Кулібаба Тетяна  Григорівна

головний спеціаліст

2-54-98

31


6.

Шаповаленко Наталія Миколаївна

спеціаліст 1 категорії загального відділу

2-62-55

40

7.

Коток Наталія Василівна

головний бухгалтер

6-14-80

43

8.

Берека Андрій Миколайович

радник голови ради

2-54-98

31

9.

Шкареда Галина Миколаївна

радник голови ради

2-54-98

31

10.

Лугова Наталія Іванівна

радник голови ради

6-63-75

32

11.

Жегет Дмитро Павлович

радник голови ради

6-63-75

32

          12.           

 Донченко Ганна Володимирівна

   

секретар-друкарка

6-17-55

34

 

Перелік підприємств, установ, організацій

Перелік комунальних підприємств, лікувальних, оздоровчих, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Назва

Прізвище, ім’я, побатькові керівника

№ службового телефону

Редакція газети “Сільські горизонти”

Головний редактор

Ковальчук Людмила Миколаївна

2-35-75

Комунальне підприємство «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради»

Начальник

 

Семеренко Дмитро Віталійович

2-34-09

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник

Зерниченко Людмила Василівна

6-72-12

 

Провідний спеціаліст з питань цивільного захисту населення апарату Конотопської райдержадміністрації

 Навора Тетяна Іванівна

2-30-48

 

Архівний відділ

Начальник

Батюк Алла Петрівна

6-60-08

Відділ освіти Конотопської районної державної адміністрації

Начальник

Вербняк Микола Дмиторович

6-64-43

Приймальня

Пилипенко Наталія Іванівна

6-64-43

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської ради Сумської області

 Директор

 Манєшкіна Віта Вікторівна

 6-64-43

Сектор молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації

   Завідувач                                                                 

Рябко Тетяна Вікторівна

6-22-08

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району

Великосамбірський НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Скорик Валентина Степанівна

58-5-86

В’язівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Цементова Олена Миколаївна

59-4-49

Гружчанський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Верещака Галина Іванівна

59-2-17

Дептівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Кучук Надія Олексіївна

58-7-43

Духанівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Козакова Надія Василівна

54-5-48

Кошарівський НВК « ЗОШ I-III ст.-ДНЗ»

Саморядова Людмила Олександрівна

55-1-22

Попівський НВК  «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Забіяка Ірина Миколаївна

51-1-82

Соснівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ» ім. А.Шульги

Кузьменко Наталія Валеріанівна

58-2-23

Тулущанський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Забіяка Валентина Володимирівна

51-5-46

Шевченківський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Яковенко Владислав Миколайович

55-3-30

Чорноплатівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Карачун Станіслав Іванович

50-2-46

Юрівський  НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

Овсійко Надія Михайлівна

53-2-46

Вирівський НВК « ЗОШ I-II ст. – ДНЗ»

Пальчун Надія Іванівна

50-3-37

Землянський НВК «ЗОШ  I-II ст. – ДНЗ»

Прочухан Людмила Михайлівна

59-1-52

Малосамбірський  НВК «ЗОШ  I-II ст. – ДНЗ»

Тималка Олександра Григорівна

58-1-53

Попівський  НВК «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ»

Савела Ніна Миколаївна

51-1-93

Шаповалівський  НВК «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» ім.В.Парфененка

Дороженко Наталія Миколаївна

58-3-39

Дитячо-юнацька спортивна школа

Блажко Олег Петрович

6-14-98

Директор центру позашкільної роботи

Горбань Оксана Віталіївна

6-14-98

 Дошкільні навчальні заклади

 Заводський дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

  Рябовол Лідія Віталіївна

-

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

Начальник

Тимощук Аліна Валдемарівна

6-61-49

 

 

 

Районна бібліотека

Директор

Панченко Світлана Миколаївна

2-25-90

Районний будинок культури

Директор

Карнаух Ігор Андрійович

51-1-31

Селищний та сільські будинки культури

Директор В.Самбірського СБК

Козловська Людмила Миколаївна

-

Директор В’язівського СБК

Вернидуб Наталія Анатоліївна

-

Директор Гружчанського СБК

Коваленко Ольга Миколаївна

-

Директор Дептівського СБК

Білевщук Тамара Павлівна

-

Директор Духанівського СБК

Лавріненко В’ячеслав Миколайович

-

Директор Кузьківського СБК

Глушко Ганна Миколаївна

-

Директор Кошарівського СБК

Руденко Валентина Михайлівна

-

Директор М.Самбірського СБК

Рудиця Віталій Михайлович

-

Директор Соснівського СБК

Гриненко Катерина Володимирівна

-

Директор Чорноплатівського СБК

Портненко Василь Павлович

-

Директор Шаповалівського СБК

Майданець Наталія Сергіївна

-

Директор Юрівського СБК

Галян Лідія Михайлівна

-

Сільські клуби

Завідуючий Вирівським с/клубом

Бідненко Любов Вікторівна

-

Завідуючий Землянським с/клубом

Швець Наталія Миколаївна

-

Завідуючий Карабутівським с/клубом

Повидиш Ганна Михайлівна

-

Завідуючий Пекарівським с/клубом

Світайло Юрій Юрійович

-

Завідуючий Сарнавським с/клубом

Сахно Світлана Іванівна

-

Завідуючий Тулущанським с/клубом

Семиренко Альона Олександрівна

-

Завідуючий Шевченківським с/клубом

Філімонова Олександра Анатоліївна

-

Об’єкти дозвіллєвої роботи

Завідуючий Фесівським ОДР

Радченко Катерина Олексіївна

-

Завідуючий Мельнянським ОДР

Ганжа Анатолій Васильович

-

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради

 

Головний лікар

Маняк Анатолій Володимирович

6-56-70

Заступник головного лікаря

Вірстюк Ірина Іванівна

6-56-70

Сільські лікарські амбулаторії та амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Завідувач Дубов’язівської АЗПСМ 

Суховєєв Олександр Михайлович

52-1-48

Завідувач Курилівської АЗПСМ 

Горбань Микола Миколайович

53-4-59

 Завідувач Мельнянської АЗПСМ

 Назарук Оксана Михайлівна

 50-1-38

Завідувач Пекарівської АЗПСМ

Марендич Ірина Юріївна

53-5-16

Завідувач Попівської АЗПСМ

Ковтун Юрій Петрович

51-1-51

 Завідувач В.Самбірської СЛА

Касяненко Ганна Кузьмівна

58-5-26

Завідувач Вирівської АЗПСМ

Онищенко Вячеслав Миколайович

50-3-51

Завідувач Гружчанської СЛА

Киричок Микола Олександрович

59-2-21

Завідувач Дептівської СЛА

Ситник Віктор Петрович

58-7-23

Завідувач Соснівської СЛА

Стрілець Ая Вікторівна

58-2-16

Фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти

Завідувач Салтиківського ФАП

Єфременко Раїса Миколаївна

56-2-59

Завідувач Сім’янівського ФАП

Романчук Руслан Іванович

56-3-22

Завідувач Красненського ФП

Пахоленко Оксана Вікторівна

56-1-59

Завідувач Лебедівського ФП

Сливченко Людмила Олексіївна

56-1-55

Завідувач Базилівського ФП

Пасікун Наталія Михайлівна

56-4-52

Завідувач Шпотівського ФП

Бурда Владислав Володимирович

56-4-23

Завідувач Коханівського ФП

Било Марина Леонідівна

23-1-37

Завідувач В’язівського ФАП          

Кашаба Наталія Володимирівна

59-4-41

 Завідувач Кошарівського ФАП

 Шершак Іван  Григорович

 55-1-17

Завідувач Раківського ФП

Яценко Вадим Олександрович

2-44-50

Завідувач Рокитнянського ФП

Шешеня Оксана Петрівна

56-2-41

Завідувач Гутівського ФП

Стриженко Людмила Валентинівна

57-1-50

Завідувач Кузьківського ФП

Силюченко Артем Вікторович

57-3-24

Завідувач Новоселівського ФП

Борщенко Анжела Василівна

57-1-17

Завідувач Сарнавського ФП

Підгайний Руслан Миколайович

2-68-99

Завідувач Юрівського ФП

Усанова Марина Леонідівна

53-2-30

Завідувач М.Самбірського ФП

Шевченко Надія Миколаївна

58-1-14

Завідувач Заводського ФП

Шишлова Ніна Петрівна

58-2-51

Завідувач Шаповалівського ФАП

Бабич Владислав Олегович

58-2-53

Завідувач Дубинського ФП

Гужва Олександр Васильович

59-2-48

Завідувач Тулущанського ФП

Котова Оксана Михайлівна

51-5-10

Завідувач Тернівського ФП

Головченко Олена Олексіївна

56-5-19

Завідувач Присеймівського ФАП

Панюта Тетяна Олександрівна

50-2-58

Завідувач Шевченківського ФАП

Селюк Світлана Григорівна

55-3-49

Завідувач Анютинського ФП

Здоровцова Інна Анатоліївна

54-5-55

Завідувач Духанівського ФАП

Лапузіна Тамара Іванівна

54-5-49

Завідувач Карабутівського ФП

Савицька Тетяна Іванівна

53-1-23

 Завідувач Привокзального ФП

 Самоха Світлана Вікторівна

 70-7-38

Завідувач Землянського ФП

Швець Анна Анатоліївна

59-1-44

 Управління соціального захисту населення

Начальник

Заїка Ірина Едуардівна

6-62-90

Заступник начальника управління

Єфременко Ірина Володимирівна

6-64-11

Заступник начальника управління-начальник відділу праці

Олефіренко Олеся Миколаївна

 

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району

Директор

Суятінов Віктор Миколайович

2-63-95

Головний бухгалтер

Остапенко Олена Георгіївна

2-52-91

Відділення денного перебування  територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району

с.Попівка

Марченко Валентина Василівна

51-1-11

с.Соснівка

Бережок Валентина Генадіївна

58-2-16

 с.Дептівка

 Денисенко Тетяна     Вікторівна

58-1-43

 Фінансове управління

Начальник

Кривченко Надія Михайлівна

6-61-79

Заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу

Передера Валентина Борисівна

2-53-16

Конотопське об'єднане управління Пенсійного фонду України у Сумській області

Начальник

Шелюк Наталія Миколаївна

2-53-75

Заступник начальника управління 

Стрижак Наталія Василівна

6-62-24

Відділ у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області

Начальник

Сопрун Ірина Іванівна

2-41-32

Служба у справах дітей

Начальник

Точиленко Тетяна Михайлівна

2-50-91

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

Кучук Ірина Володимирівна

6-31-61