ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 2 півріччя 2011 року Версія для друку
28.12.2011 23:00

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 2 півріччя 2011 року,

затвердженого рішенням районної ради від 10.06.2011

У другому півріччі 2011 року робота районної ради проводилась відповідно до чинного законодавства та плану роботи, затвердженого рішенням районної ради  від  10.06.2011.

Планом роботи на пленарних засіданнях районної ради передбачалося розглянути 13 питань, фактично за пропозицією постійних комісій районної ради, відділів, управлінь райдержадміністрації в другому півріччі 2011 року на пленарних засіданнях ради розглянуто 82 питання. Одне заплановане питання по відділу освіти райдержадміністрації виконано не в повному обсязі. Тому за пропозицією відділу освіти рішення районної ради від 20.04.2011 Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району на баланс Конотопського РЕМ ВАТ «Сумиобленерго» КТП №139 та №140 та електромереж, які живлять приміщення Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та КТП – 133 і електромереж, які живлять приміщення Бочечківської ЗОШ І-ІІІ ступенів” буде розглянуто в 1 півріччі 2012 року.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії у співпраці з управліннями районної державної адміністрації (фінансовим, економіки, праці та соціального захисту населення, відділами фінансово-господарського забезпечення і сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю), виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на 2 півріччя 2011 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 22 засідання комісії, в тому числі 2 спільних засідання 5 постійних комісій та 1 спільне засідання 3 постійних комісій, розглянуто 102 питання. З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

За звітній період постійною комісією районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту розглянуто 50 профільних питань. В порядку контролю розглянуто 9 питань. За рішенням ради взято на контроль комісії 31 рішення районної ради. 

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

В другому півріччі 2011 року постійною комісією районної ради мандатною, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності проведено 3 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Також, був розглянутий  лист Сумської  обласної  ради щодо ініціювання створення Асоціації  органів  місцевого самоврядування  Сумської  області. За  пропозицією постійної  комісії  5  питання  було  внесено  на  розгляд  ради.

Всі питання, передбачені постійною комісією для розгляду на її засіданнях та пленарних засіданнях районної ради у 2 півріччі 2011 року розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 5 засідань.

 В порядку контролю депутати заслухали хід виконання раніше  прийнятих рішень районної ради.

За пропозицією  районної  державної  адміністрації розглянуто проект     цільової  програми  «Про реалізацію на території Конотопського  району Проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько – український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO»,  який  був  затверджений  на 9  сесії районної  ради  29 червня 2011 року, також були внесені зміни до Програми використання та охорони земель району на 2008-2015 роки.

В межах повноважень постійної комісії розглянуто та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані в оренду як окремим  фізичним  особам, так і для подальшої  передачі їх  в оренду шляхом  проведення земельного аукціону земельних  ділянок,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього - 10).

Всі питання, передбачені постійною комісією для розгляду на її засіданнях та пленарних засіданнях районної ради у 2 півріччі 2011 року розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

У 2 півріччі 2011 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту  проведено 3 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На цих засіданнях в порядку контролю комісії заслухали такі питання, як: торгівельне обслуговування жителів населених пунктів Конотопського району; хід виконання рішення Конотопської районної ради «Про програму підтримки малого підприємництва у Конотопському районі на 2011 - 2012 роки» та про районну професійну комісію з питань створення фермерських господарств.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

Відповідно до затвердженого плану, з метою ознайомлення з законами України та іншими нормативно-правовими актами для підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, посадових осіб місцевого самоврядування в районній раді продовжує функціонувати «Районний університет правових знань».

У 2 півріччі в районній раді було проведено 3 заняття.

На заняттях вивчаються питання, що є актуальними на даний час, і від вирішення яких залежить життєдіяльність територіальних громад району, зокрема, це нове в законодавстві України щодо соціального захисту населення, громадського порядку, земельних відносин та інше.

Під час навчання депутатів районної ради, селищного та сільських голів, секретарів, бухгалтерів рад району були вивчені такі питання:

- Закон України від 13.01.2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації»;

- про обговорення проекту Закону України «Про об’єднання територіальних громад»;

- Закон України від 07.04.2011 №3206 – VI «Про засади запобігання і протидії корупції»;

-   про стан добровільного медичного страхування в районі;

-  про основні права та обов’язки громадян у взаємовідносинах з органами Пенсійного фонду України з питань призначення (перерахунку) та виплати пенсій;

            - Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності;

            - про підготовку до перепису населення;

            - про правові засади виконання розпорядження голови Конотопської райдержадміністрації від 22.09.2011 № 481 «Про роботу органів місцевого самоврядування району по виконанню вимог ч.15 ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» щодо надання відомостей про найменування, перейменування геонімів та встановлення  нумерації будинкам»;

            - про підготовку плану евакуації на особливий період;

            - про створення консультаційних пунктів по цивільному захисту при селищній та сільських радах;

            - про соціальний захист громадян похилого віку;

- про нарахування та сплату єдиного соціального внеску;

- про накопичені відомості в реєстрі застрахованих осіб;

- про роботу громадських формувань та помічників дільничних інспекторів міліції в Конотопському районі;

- правильність оформлення колективних договорів.

У вересні 2011 року відбувся виїзний семінар на тему: “Реалізація повноважень органів місцевого самоврядування з питань забезпечення життєдіяльності та розвитку територій” у якому взяли участь: міські, селищні, сільські голови, голови районних рад Буринського та Конотопського районів області. На семінарі обговорювалися такі питання:

-          про реалізацію Закону України  “Про доступ до публічної інформації”;          

- особливості формування програм економічного і соціального розвитку та місцевих бюджетів на 2012 рік;

- сучасний стани земельних відносин. Перспективи та наслідки запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в області; 

-  практичні аспекти реалізації нового антикорупційного законодавства;

- формування сільського бюджету та залучення додаткових коштів з досвіду роботи Садівського сільського голови Сумського району.

Враховуючи, що всі пункти рішення районної ради від 10.06.2011 «Про план роботи районної ради на 2 півріччя 2011 року» виконані, вношу пропозицію зняти його з контролю та затвердити план роботи районної ради на 1 півріччя 2012 року.

Останнє оновлення ( 04.01.2012 10:27 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100