ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Про скликання 30 сесії районної ради 7 скликання

Image“Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 20 лютого 2019 року о 10 годині відбудеться 30 сесія районної ради сьомого скликання.

Детальніше >>>
 
Відбулись засідання постійних комісій та президія Конотопської районної ради Версія для друку
16.05.2018 00:00

ImageВ  ході підготовки до 25 сесії районної ради 7 скликання 16 травня 2018 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

На засіданні постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони  громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та антикорупційної політики депутати заслухали інформацію про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Конотопському районі. Розглянули проект районної комплексної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки»
в новій редакції, а також матеріали, надані для присвоєння звання «Почесний громадянин Конотопського району».

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики розглянула звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та районного бюджету за 1 квартал 2018 року, зміни до програми економічного і соціального розвитку району та зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Депутати схвалили нову редакцію районної програми забезпечення виконання Конотопською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Конотопською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2018 рік.  Розглянули питання стосовно використання майна спільної власності.

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту розглянуто проекти районних програм: розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки, «Навчання лікарів-інтернів та забезпечення лікарськими кадрами медичних закладів первинної ланки Конотопського району на 2018-2020 роки», «Зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району на 2018 рік». Схвалено нову редакцію районних програм: «Освіта Конотопщини у 2016-2018 роках», «Створення належних умов для забезпечення надання якісних медичних послуг у лікувально-профілактичних підрозділах Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району на 2018 рік», здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2018 рік, соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік, оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2017-2020 роки.

Розглянуто питання стосовно зміни назви Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району на Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради.

В ході засідання постійної комісії з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку розглянуто зміни до програми розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017-2020 роки. Схвалено нову редакцію районної цільової програми з розроблення схеми планування території Конотопського району на 2016-2018 роки.

Розглянуто питання встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету Конотопського району.

Також, розглянуто технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Конотопського району Сумської області.

Відбулася президія районної ради, яка погодила кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин Конотопського району» та порядок денний чергової сесії районної ради.

Image

Image

Image

Image

Image 

Останнє оновлення ( 16.05.2018 15:25 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Лютий 2019 
ПВСЧПСН
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100