ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
До уваги суб’єктів малого підприємництва

ImageУ рамках реалізації заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017 – 2020 роки у новій редакції (далі – Програма),

Детальніше >>>
 
Конотопська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує Версія для друку

ImageУвага! Завершується останній місяць кампанії декларування доходів!

Конотопська ОДПІ нагадує громадянам та самозайнятим особам  поспішити скласти декларації та визначити зобов’язання з ПДФО та військового збору за звітний 2017 рік!

Відповідно до норм Податкового кодексу громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2017 рік – 02.05.2018. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджена нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

 

 В електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

Конотопська ОДПІ доводить до відома, що Державною фіскальною службою запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті - окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження. Реєстр функціонує в тестовому режимі протягом місяця з дня набрання чинності Порядку.

У частині формування у відкритому доступі окремого Реєстру Електронний кабінет доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

 

 Сумські митники попередили  спробу незаконного  вивезення партії медичних препаратів

  Днями, на митному посту «Білопілля» працівники Сумської митниці ДФС разом зі співробітниками Служби безпеки України затримали громадянина України, який намагався перевезти медичні препарати. Під час здійснення митного контролю було знайдено анаболічні засоби для системного застосування «Nandrolone Dekanoate»  та «Methandienon». Виявлені предмети знаходилися у сумці з особистими речами. Про наявність даних предметів  правопорушник не вказав у митній декларації та не заявив усно.  Медичні препарати вилучено.

  Також, на митному посту «Бачівськ» було знайдено порошкоподібну речовину білого кольору у громадянина України. Чоловік намагався перевезти наркотичний засіб через митний кордон України разом з особистими речами. Правопорушник зазначив, що знахідка є амфетаміном і використовується для власного вживання. Речовину вилучено і відправлено на експертизу.

  За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил, передбачених статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

 

 Повернення надміру сплачених грошових зобов’язань можливо разі відсутності боргу

Конотопська ОДПІ повідомляє, що відповідно до ст. 43 Податкового кодексу України  помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику податків відповідно до цієї статті та ст. 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

У разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов’язання на поточний рахунок такого платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахунку в банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.

Обов’язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов’язання є подання платником податків заяви про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Платник податків подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов’язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку.

 

 З початку року до зведеного бюджету надійшло більше  320 млн. гривень

«Платниками  податків зареєстрованими в Конотопській ОДПІ за січень-березень 2018 року до зведеного бюджету забезпечено надходження 324,6 млн. гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшені на 67,5 млн. грн., або на 26,3 відсотка. До державного бюджету протягом вказаного періоду забезпечені надходження на загальну суму 105,5 млн. грн., збільшення на 32,1 млн. грн., місцеві бюджети для своїх потреб отримали 187 млн. грн., збільшення на 35,4 млн. грн.». Про це в інтерв’ю розповів в.о. начальника Конотопської ОДПІ Юрій Чеботарьов.

 «Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в січні – березні 2018 року сплачено 127 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2017 року надходження зросли на 31 млн. гривень.

Серед основних податків за рахунок яких фінансується місцеві бюджети - податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 116,9 млн. грн., що на 24,2 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду 2017 року.

Крім того, в порівнянні з січнем-березнем минулого року, збільшені надходження по податку на додану вартість, які в цьому році склали 74,9 млн. грн., (перевищення 22,2 млн. грн.), що визначає його важливість для забезпечення економічної стабільності держави» - підсумував Юрій Чеботарьов.

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Травень 2019 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100