ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Пенсійний фонд України інформує Версія для друку
11.04.2018 00:00

ImageВеб-портал електронних послуг -сучасний та зручний сервіс Пенсійного фонду України

Багато хто з нас цікавиться питаннями: «Чи сплачує за мене роботодавець внески до Пенсійного фонду?»,

«Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в Пенсійному фонді?», «Який страховий стаж я напрацював?»,

Отримати відповіді на ці та інші супутні питання можливо на         веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та, більше того - за його допомогою здійснювати постійний контроль за цими даними, які виходячи з положень чинного законодавства мають визначальний вилив на набуття права на отримання страхових виплат за окремими видами загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування.

Веб -портал електронних послуг Пенсійного фонду України дозволяє зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду, дистанційно отримувати послуги, які донедавна потребували особистого звернення до Фонду.

Принциповою відмінністю зазначеного ресурсу від інших форм комунікації Фонду з громадянами, є надання електронних послуг виключно індивідуально з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

При цьому, стати користувачем веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна лише після проходження відповідної реєстрації, процедура якої максимально спрощена. Так, за наявності електронного цифрового підпису (ключ ЕЦП) особа має можливість самостійної миттєвої он-лайн реєстрації. Альтернативним варіантом є реєстрація фахівцем Фонду, що потребує разового звернення особи (за пред'явлення паспорта та ідентифікаційного номера) до територіального управління Пенсійного фонду України незалежно від місця реєстрації особи. Зареєструватись на веб-порталі можуть також і юридичні особи.

Таким чином, сучасні інформаційні технології та новаційний підхід Фонду до їх застосування дали можливість дистанційного та водночас якісного та комфортного отримання послуг та корисної інформації. Тож пропонуємо переконатись в цьому особисто ставши користувачем             веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Останнє оновлення ( 11.04.2018 07:34 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Березень 2019 
ПВСЧПСН
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100