ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Конотопська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує Версія для друку

ImageРобота підрозділів аудиту ДФС

Вибірковість контролю на основі оцінки ризиків у діяльності платника - головний принцип контрольно-перевірочної роботи підрозділів аудиту ДФС, що відповідає провідній міжнародній практиці.

Завдяки концентрації на перевірках найбільш ризикових платників та операцій, загальний вклад підрозділів аудиту до бюджету за 2017 рік становив 7 млрд. грн. Це майже на 2 млрд. грн., або на 40% більше, ніж за 2016 рік.

Відбір до плану ризикових платників здійснюється автоматично засобами ІТС «Податковий блок». Ризикоорієнтована система постійно оновлюється. Зокрема, у 2017 році двічі переглядався порядок формування плану-графіка документальних перевірок, зокрема переглянуто та удосконалено 44 ризики, за якими формувалися плани на 2017 та 2018 роки. Вживаються також заходи для запровадження електронного доперевірочного аналізу та електронних перевірок.

За рахунок скорочення заходів контролю знижено тиск на платників: за останні 5 років у 3,5 рази зменшено кількість виходів до платників для документального підтвердження ризиків, визначених при відборі.

Вдосконаленням відбору ризиків в операціях з ПДВ суттєво зменшено кількість зустрічних звірок та позапланових перевірок. Водночас, на 10% збільшено кількість планових заходів, у ході яких комплексно відпрацьовуються всі ризики у діяльності платників.

Для забезпечення відкритості у діяльності фіскальної служби та упередження корупційних ризиків план-графік документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік було розміщено 22 грудня 2017 року на офіційному веб-порталі ДФС.

 

Сумські митники вилучили у провідника потягу матеріали для медичного обладнання

03.04.2018 р. вночі на станції Конотоп митники Сумщини виявили контрабандні матеріали для медичного обладнання.

Під час митного контролю потягу сполученням «Хмельницький – Москва» в робочому тамбурі працівники митниці знайшли приховані товари. Серед них електрод діагностичний багатоконтактний кардіологічний ПЕДМ-4 в кількості 72 одиниці та  електрод ендокардіальний монополярний для тимчасової серцевої діяльності в кількості 26 одиниць.

Працівники митниці встановили власника прихованого від митного контролю товару. Ним виявився провідник вагону - громадянин України, який власноруч приховав в технологічній порожнині вагону зазначені вище товари.

Дані дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтею 483 Митного кодексу України.

 

Отримали дохід за кордоном:  порядок його оподаткування та декларування

Конотопська ОДПІ нагадує, що якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку — отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується ПДФО за ставкою, визначеною в п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу. У разі якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, він визначає суму такого зменшення за зазначеними підставами у річній податковій декларації.

За відсутності в платника податку підтвердних документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлених відповідно до ст. 13 Кодексу, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, що настає за звітним. У разі неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, установлену Кодексом та іншими законами.

Не зараховуються у зменшення суми річного податкового зобов’язання платника податку: а) податки на капітал (приріст капіталу), податки на майно; б) поштові податки; в)податки на реалізацію (продаж); г) інші непрямі податки незалежно від того, чи належать вони до категорії прибуткових податків або вважаються окремими податками згідно із законодавством іноземних держав.

Сума податку з іноземного доходу платника податку — резидента, сплаченого за межами України, не може перевищувати суму податку, розраховану на базі загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

 

На Сумщині бюджету відшкодовано майже 1,3 млн. грн. несплачених податків

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області бюджету відшкодовано майже 1,3 млн. грн. несплаченого податку на доходи фізичних осіб.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 212 КК України було встановлено, що директор філії одного із підприємств регіону протягом 2017 року не в повному обсязі відображала у бухгалтерській та податковій звітності зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Це призвело до ухилення від сплати майже 1,3 млн. гривень.

За результатами вжитих заходів збитки, нанесені бюджету, відшкодовано в повному обсязі.

 

Ліквідовано підпільний цех, де виготовляли алкоголь в промислових масштабах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області викрили групу осіб, які організували виготовлення та продаж фальсифікованого алкоголю та ліквідували підпільний цех.

В рамках проведення операції «Акциз - 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 КК України було встановлено, що на території м. Києва організовано незаконне виробництво горілки, коньяку та високоліквідних алкогольних напоїв елітних зарубіжних брендів.

Незаконно виготовлені лікеро-горілчані вироби продавалися за допомогою сайту в мережі Інтернет з використанням послуг служб доставок.

За результатами проведених заходів вилучено та передано на відповідальне зберігання близько 12 тонн готової алкогольної продукції, обладнання, яке забезпечувало масове виробництво, близько 200 тис. грн. готівки та автотранспорт, який використовувався для незаконного транспортування з метою збуту контрафактних лікеро-горілчаних виробів.

Загальна вартість вилучених ТМЦ складає понад 5 млн. гривень.

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Березень 2019 
ПВСЧПСН
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100