ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
До уваги суб’єктів малого підприємництва

ImageУ рамках реалізації заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017 – 2020 роки у новій редакції (далі – Програма),

Детальніше >>>
 
Конотопська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує Версія для друку

ImageКоли необхідно задекларувати спадщину?

Конотопська ОДПІ нагадує, що громадяни, які у 2017 році отримали спадщину (дарунок) від спадкодавців, що не зазначені у п.п.174.2.1 п.174.1 ст.174 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), мають з вказаної суми спадщини (дарунка) сплатити податок на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) за ставкою 5% та військовий збір за ставкою 1,5%.

Громадяни, які отримали спадщину (дарунок) від нерезидента, незалежно від ступеня споріднення, зобов’язані сплатити з вказаної суми спадщини (дарунка) ПДФО за ставкою 18% та військовий збір за ставкою 1,5% (п.п.174.2.3 п.174.2 ст.174 ПКУ).

Отже, громадяни, які отримали спадщину (дарунок) не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення та від нерезидентів зобов’язані подати податкову декларація про майновий стан і доходи за 2017 рік у строк до 1 травня 2018 року до податкового органу за місцем реєстрації громадянина (тимчасового проживання) та самостійно сплати ПДФО і військовий збір до 1 серпня 2018 року.

 

За принципом «єдиного вікна» здійснюється 74,5% митних оформлень товарів

Оформлення товарів у митницях ДФС за принципом «єдиного вікна» набуває все більшої популярності серед суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. З 1 лютого 2018 року (станом на 21.03.2018) із 356,9 тис. поданих митних декларацій – 216,6 тис. оформлено за принципом «єдиного вікна». Це становить 74,5% від загального обсягу оформлених декларацій.

Нагадаємо, що для удосконалення процедури здійснення митного та інших державних видів контролю (санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного) за принципом «єдиного вікна» Кабінетом Міністрів України 31 січня 2018 року прийнято постанову №44, якою було переглянуто порядок інформаційного обміну.

Зокрема, до переліку місць митного оформлення товарів із застосуванням інформаційного обміну між ДФС та іншими державними органами за принципом «єдиного вікна» включено усі місця митного оформлення, розташовані у пунктах пропуску через державний кордон України.

Для реалізації новацій ДФС доопрацювала розроблений нею спеціальний програмно-інформаційний комплекс, інтегрований в автоматизовану систему митного оформлення «Інспектор».

 

На Сумщині визначено митні пости, з обов’язковим застосовуванням «єдиного вікна»

Сумська митниця ДФС інформує, що з 3 лютого 2018 року в усіх підрозділах Сумської митниці ДФС, у разі електронного декларування товарів, проходження державних видів контролю здійснюється із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів  за принципом «єдиного вікна».

Звертаємо увагу, що в місцях митного оформлення товарів, а саме в Сумській митниці ДФС, відділі митного оформлення "Конотоп" митного поста "Конотоп", митному посту "Центральний", секторі митного оформлення "Тростянець" митного поста "Центральний", секторі митного оформлення "Шостка" митного поста "Центральний" та митному посту "Ромни" застосування інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів  за принципом «єдиного вікна» є обов'язковим.

З  4 травня 2018 року незалежно від рішення підприємств митне оформлення буде здійснюватися виключно із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів  за принципом «єдиного вікна».

Сумська митниця ДФС просить суб’єктів господарювання, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території Сумської області, вжити усіх необхідних заходів для організації роботи, у разі електронного декларування товарів, для проходження державних видів контролю виключно із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів  за принципом «єдиного вікна».

 

В «Електронному кабінеті» платники податків мають можливість

 переглянути раніше подану звітність

Конотопська ОДПІ інформує, що у «Електронному кабінеті» за допомогою меню «Перегляд поданої звітності» користувач «Електронного кабінету» має можливість переглянути раніше подану податкову звітність до органів ДФС незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до Центрів обслуговування платників.

Слід зазначити, що користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами – роком та місяцем.

Користувачу доступні всі типи звітів. Для зручності верхня панель навігації у вікні «Перегляд поданої звітності» дозволяє обмежити звітність за типами:  J01 Прибуток;  J02 ПДВ та Акцизний збір;  J03 Місцеві платежі;  J05 Інші платежі;  J06 Ресурсні платежі;  J07 Валютні платежі;  J08 Рентні платежі;  J11 Регіональні звіти;  J13 Запити та довідки;  J30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування;  S01 Фінансова звітність;  S02 Фінансова звітність (довідки);  S03 Фінансова звітність (запити).

Для перегляду переліку всіх типів звітів, поданих за рік, необхідно обрати відповідний рік та значення «Всі» у фільтрі вибору місця.

Нагадуємо, що «Електронний кабінет» знаходиться на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua .

 

Сума відшкодованого ПДВ на Сумщині збільшилася у 8 разів

У 2018 році на рахунки платників  відшкодовано  342,3 млн. грн.. ПДВ, що  на 300,9 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. З початку року платники податків Сумської області задекларували до бюджетного відшкодування 322 млн. гривень. При цьому, середньомісячна сума ПДВ, що декларувалася підприємствами до відшкодування в поточному році становить 107,3 млн. грн., що  на  71,5 млн. грн. більше, ніж у минулому році.

– Вплив людського фактору на процес повернення бюджетного відшкодування платникам податків фактично виключено, – говорить Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області. – На сьогодні законодавством вирішено питання повного погашення та неможливості виникнення у майбутньому необґрунтованої заборгованості з відшкодування податку на додану вартість.

Всі етапи проведення перевірки з дня подання декларації, із заявленими сумами  бюджетного відшкодування, до отримання цих сум в режимі он-лайн в Реєстрі заяв, платники податків можуть побачити на офіційному сайті Міністерства фінансів України.

 

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Травень 2019 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100