ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Про скликання 31 сесії районної ради 7 скликання

Image“Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 19 квітня 2019 року о 10 годині відбудеться 31 сесія районної ради сьомого скликання.

Детальніше >>>
 
Конотопська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує Версія для друку

ImageОтримав іноземні доходи - подай декларацію

Без винятку, всі громадяни України, які отримали у 2017 році доходи за кордоном (спадщину, гонорари, авторські виплати, дивіденди, а також зарплатню) зобов’язані їх задекларувати.

Обов’язок подати декларацію виникає незалежно від того, чи були з цих сум утримані податки. Про це в інтерв’ю розповів в.о. начальника Конотопської ОДПІ Юрій Чеботарьов.

Територіальні органи фіскальної служби постійно проводить роз’яснювальну роботу з тими громадянами, які можуть мати іноземні доходи, зокрема, з відомими артистами, спортсменами, моряками, а також мешканцями прикордонних районів, які виїжджають працювати до сусідніх країн.

«Такі громадяни можуть надіслати декларацію поштою або звернутися до посольства чи консульства. Також вони мають право оформити довіреність своїм близьким в Україні, щоб вони подали декларацію. Або подати її за допомогою електронних засобів он-лайн», – зазначив очільник Конотопської ОДПІ.

Він звернув увагу, що в разі сплати податку за тими ставками, які діють в іншій країні, особа має отримати у відповідних органах іноземної держави довідку про сплачені суми, що буде враховано під час перерахунку в Україні.

Також, керівник Конотопської ОДПІ, як приклад, навів відомості про те, що за підсумками декларацій про майновий стан і доходи, поданих протягом 2017 року, громадянами України задекларовано іноземні доходи в сумі 4 351,4 млн. грн., з яких визначено податкові зобов’язання для самостійної сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі – 775,3 млн. грн. та 64,2 млн. грн. військового збору.

 

Довідка про суми виплачених доходів в Електронному кабінеті

У рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Для цього в приватній частині Електронного кабінету фізичній особі необхідно в меню Заяви, запити для отримання інформації  обрати Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО – платників податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій (далі – Запит).

У запропонованій формі Запиту необхідно заповнити відповідні поля такого запиту, підписати та надіслати.

Відповідь на Запит можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи». Середня тривалість обробки Запиту складає близько 30 хвилин.

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом можна скористатись інструкцією користувача, яка розміщена у меню «Допомога» відкритої частини Електронного кабінету або звертатись за телефоном 0 800 501 007.

 

Священнослужитель виявився валютним контрабандистом

На Сумщині митники разом з працівниками Служби безпеки України затримали пасажира поїзду з великою сумою грошових коштів. Цього разу правопорушником виявився пасажир вагону, орендованого Києво- Печерською Лаврою, у складі потягу  «Київ - Москва».  Під час митного оформлення, священику було запропоновано письмово задекларувати валюту, товари та предмети, які він переміщує з собою через митний кордон України. Громадянин вніс до декларації дані про переміщення ручної поклажі та валюти в сумі лише 70 євро.

При подальшому митному контролі, а саме огляді валізи з особистими речами, без ознак приховування, виявлено грошові кошти, загорнуті в чорний пакунок. Загальна сума переміщуваних коштів склала 65000 доларів США, що за курсом НБУ на 28.02.2018 р.  становить 52 842 євро.

Відповідно до Глави  2 «Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», затвердженої постановою Правління  НБУ від 27.05.2008 року №148, фізична особа має право ввозити на Україну та вивозити за її межі готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, без письмового декларування до митного органу.

 За даним фактом головним державним інспектором Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України.

 

Про зміну технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС

Конотопська ОДПІ інформує, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (далі – АЦСК ІДД ДФС) повідомив наступне.

Для підтримання належного рівня функціонування програмного забезпечення, яке використовується для підписання електронних документів, платникам необхідно завантажити та додати до «файлового сховища сертифікатів» нові технологічні сертифікати центру та серверів центру.

Повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС розміщено у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

Більш детальна інформація за посиланням https://acskidd.gov.ua/news#198

 

Надання розстрочень по сплаті ПДВ при ввезенні на територію України обладнання

Конотопська ОДПІ доводить до відома платників, що відповідно до п.65 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) Кабінет Міністрів України постановою від 07.02.2018 №85 (далі – Постанова №85) затвердив Порядок надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України (далі – Порядок).

Прийнятий Порядок забезпечить можливість українських підприємств при імпорті обладнання для власного виробництва на території України розстрочити сплату ПДВ на термін до 2 років без нарахування процентів, пені та штрафів.

Порядок передбачає, що для отримання розстрочення імпортер подає відповідну заяву до митниці ДФС, яка на підставі перевірки документів, що додаються до такої заяви, протягом 10 робочих днів приймає рішення про надання розстрочення (якщо сума розстрочення становить понад 1 млн. грн., рішення приймається за погодженням з Головою ДФС протягом 25 робочих днів). На веб-сайті ДФС оприлюднюється інформація про прийняті рішення.

Постанова №85 набрала чинності 21.02.2018,опублікована на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України «Урядовий портал» за посиланням.

 

 

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Березень 2019 
ПВСЧПСН
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100