ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Конотопське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує Версія для друку

ImageЗастраховані особи та потерпілі на виробництві в 2018 році отримають медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

Під страховим захистом Фонду на території м. Конотопа, Конотопського району та  Кролевецького району перебувають майже 25 тисяч застрахованих осіб, а також постійно отримують страхові виплати по страхуванню від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання 390 потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється цілий комплекс послуг з медичної та соціальної реабілітації застрахованих осіб та потерпілих на виробництві.

З метою реалізації нових підходів у наданні медичних, соціальних та реабілітаційних послуг  прийнято дві надзвичайно важливі постанови правління Фонду соціального страхування України, якими впроваджуються принципово нові механізми забезпечення потерпілих санаторно-курортним лікуванням та застрахованих осіб – лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів: «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання» та «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

Це перші кроки із реалізації політики Уряду та Міністерства соціальної політики щодо адресності програм соціального захисту населення. Тобто, впроваджується єдиний підхід: гроші ходять за людиною.

Вже з спочатку 2018 року 17 потерпілих на виробництві, які мають право на санаторно-курортне лікування згідно з потребою визначеною висновком МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда,  подали заяви на отримання такої послуги з правом вільного вибору профільного санаторно-курортного закладу. Відділенням проводиться робота по укладанню тристоронніх договорів між потерпілим, відділенням Фонду та санаторієм. З 02 березня санаторно –курортний заклад прийме на лікування першого інваліда виробництва на лікування. Витрати на проїзд до місця лікування і назад Фонд теж компенсує потерпілому.

Застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК лікувально-профілактичного закладу. Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятись в реабілітаційне відділення безпосередньо з жіночої консультації. Застрахована особа, яка брала участь в АТО має право на лікування в реабілітаційному відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності медичних показань.

Застраховані особи мають право вільного вибору реабілітаційного відділення відповідно до медичних показань за профілем медичної реабілітації згідно з Переліком, передбачених вище вказаним Порядком. В 2018 році вже дві застраховані особи скористалися правом такого лікування по профілю нейрореабілітація.

 

Начальник відділення Т.П.Омельченко

 

 

 

 

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Січнь 2019 
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100