ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Про скликання 29 сесії районної ради 7 скликання

Image“Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 21 грудня 2018 року о 10 годині відбудеться 29 сесія районної ради сьомого скликання.

Детальніше >>>
 
Пенсійний фонд України інформує Версія для друку
05.09.2017 00:00

ImageСучасні електронні сервіси Пенсійного фонду

Згідно зі статтею 24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” до страхового стажу, що враховується при призначенні пенсії, зараховуються лише ті періоди за які сплачено внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Якщо сума страхових внесків, сплачених за відповідний місяць, є меншою ніж мінімальний страховий внесок, до страхового стажу зараховується пропорційно зменшений період .

Немає сплати страхових внесків – немає страхового стажу, а відповідно і майбутньої пенсії.

В наш час доводиться зустрічатись з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, тобто «нелегальної» зайнятості, виплатою заробітної плати «у конвертах». Від цього страждає насамперед людина, яка погоджується на таку працю.

Відсутність легальних трудових відносин позбавляє працівників: гарантованого розміру заробітної плати; права на оплачувану відпустку, відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами; права на оплату лікарняного; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; права на допомогу по безробіттю; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань; права на зарахування виробничого стажу; права на пенсію.

Відомості про накопичені пенсійні права і заробітну плату, страховий стаж можна перевірити не тільки звернувшись до Конотопського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України в Сумської області , а і  на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду .

Для реєстрації на якому необхідно звернутись особисто до управління Фонду, заповнити відповідну заяву, та отримати  реєстраційний код, з яким  зайти на сторінку веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою http://portal.pfu.gov.ua  і обравши пункт меню «Реєстрація на порталі», заповнити реєстраційну форму, вибравши логін, пароль та адресу електро­нної скриньки. Далі на вказану вами електронну адресу прийде лист для підтвердження реєстрації. Після чого ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реє­страції.

            Для користувачів, що мають електронний цифровий підпис, реєстрація на веб-порталі здійснюється автоматично при відкритті електронної сторінки.

Реєстрація на порталі дає змогу застрахованій осо­бі щомісяця бачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку: перелік страхувальників, які подавали відомос­ті в систему персоніфікованого обліку, суму заробітку, з якого сплачено страхові внески, відмітки про сплату внесків, за наявності відомості про спеціальний або пільговий стаж. Пенсіонери ж мають можливість регулярно отримувати відомості з власної пенсійної справи про суму призначеної пенсії.

            Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області пропонує скористатись послугою, яка дозволяє громадянам здійснювати контроль за  нарахуванням своєї заробітної плати та пенсійних виплат, для цього необхідно звернутись до управління за адресою: м. Конотоп, вул. Депутатська, 2, каб. 2. телефон для довідок 6 30 43.

Останнє оновлення ( 05.09.2017 09:59 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Грудень 2018 
ПВСЧПСН
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31           
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100