ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 1 півріччя 2017 року Версія для друку
08.08.2017 00:00

 

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2017 року,

затвердженого рішенням районної ради від 23.12.2016

У 1 півріччі 2017 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  23.12.2016 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2017 року”.

            Всі питання, затверджені планом роботи на 1 півріччя 2017 року, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях районної ради, розглянуті.

За І півріччя на засіданнях сесій районної ради розглянуто 68 питань, із них 61 питання запропоновано постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики у тісній співпраці з фінансовим управлінням та відділом економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на І півріччя 2017 року. За звітний період підготовлено та  проведено 9 засідань комісії, де розглянуто 22 питання.

Були заслухані та внесені на затвердження на сесії звіти про виконання бюджету за 2016 рік та виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району за 2016 рік. Також постійно розглядаються і вносяться на розгляд сесій зміни до районного бюджету та до програми економічного  і соціального розвитку району на 2017 рік.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2017 року проведено 3 засідання, де розглянуто 48 питань. 

Депутати розглянули проекти рішень і районні програми: встановлення середньої вартості харчування в пришкільних та профільних таборах відпочинку; підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти Конотопського району; оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік; надання пільг на послуги зв’язку окремим категоріям громадян Конотопського району в 2017 році; «Зміцнення матеріально-технічної бази та розширення мережі відділень в складі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних  послуг Конотопського району, які надають соціальні послуги незахищеним верствам населення на 2017 рік».

Депутатами розглядались питання, пов’язані з комунальною власністю. У звітному періоді стосовно використання майна спільної власності за рекомендаціями комісії було прийнято рішення районної ради про надання згоди на оренду та реконструкцію частини будівлі контори по вулиці Клубній в с. В’язове Конотопського району Сумської області.

 Для забезпечення потреб жителів Конотопського району депутати погодили прийняття і передачу міжбюджетних трансфертів на 2017 рік, що стосуються освітянської і медичної галузі та соціальної сфери, розвитку фізичної культури і спорту.

Також, затверджено норми витрат на проведення спортивних заходів та нагородження переможців і призерів спортивних змагань.

Згідно з планом роботи на засіданнях було заслухано хід виконання раніше прийнятих рішень районної ради.

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

В першому півріччі 2017 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та антикорупційної політики  проведено 2 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи  та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Належна увага приділялась здійсненню контролю  за  виконанням  рішень ради. На засіданні було заслухано  хід  виконання  раніше прийнятих рішень районної  ради, а  саме:

-  рішення районної ради від 27.11.2015 «Про організацію прийому громадян району депутатами районної ради сьомого скликання»;

-  рішення районної ради від 29.02.2012 «Про районну Програму «Почесний громадянин Конотопського району» на 2012-2017 роки».

Заслухали  інформацію про звіт голови районної ради про свою діяльність.

         За  пропозицією постійної  комісії   внесено  на  розгляд  ради  питання про затвердження списку присяжних Конотопського міськрайонного суду Сумської області, про районну комплексну програму  "Правопорядок  на 2016-2020 роки" в новій редакції, а також розглянутий та погоджений проект рішення про  присвоєння звання «Почесний громадянин Конотопського району».

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, агропромислового комплексу, малого підприємництва, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 3 засідання.

В порядку контролю депутати  заслухали хід виконання  рішень   районної ради :

 від 15.08.2012 «Про Програму  розвитку сільських територій Конотопського  району  на період до 2020  року»;

 від  16.09.2016 «Про районну Програму забезпечення відшкодування   майнової  шкоди  збитків,  завданої  внаслідок  запровадження   карантину  тварин  свиней населенню  села  Попівка  Конотопського  району  на  2016  рік»;

 від  25.03.2015 «Про  програму  по  виявленню,  локалізації та  ліквідації  амброзії  полинолистої  у  Конотопському   районі   на 2015-  2020  роки»;

 від  04.11.2016 «Про  затвердження   технічної  документації з  нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ТОВ  Конотопське  підприємство «Флора»,  розташованої  за  межами  населених  пунктів  на  території   Вирівської   сільської  ради  Конотопського  району;

 від 29.04.2015 «Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  встановлення (зміни)  меж  адміністративно-територіальних  утворень».

Депутати  районної  ради,  члени  постійної  комісії  заслухали  інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської   районної державної   адміністрації  щодо  проведених  робіт   з благоустрою  в  населених  пунктах  району  весною  2017  року.

             Комісія  розглянула  клопотання  Вирівської  сільської ради  та  погодила  питання   «Про  погодження  проекту   землеустрою  щодо встановлення  та  зміни меж селища Питомник Вирівської сільської ради  Конотопського району  Сумської  області». Членами  постійної  комісії  розглянуто та погоджено  запропонований  районною  державною  адміністрацією  проект  районної  Програми   розвитку  агропромислового   комплексу  та  сільських  територій  Конотопського району  на  2017-2020  роки.

В межах  повноважень постійної  комісії  розглянуто  та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані   в оренду як окремим  фізичним  особам, так  і  юридичним,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  - 17 ).

З усіх питань прийняті відповідні рішення. 

 


 

Останнє оновлення ( 10.01.2018 13:31 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Вересень 2020 
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930       
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100