ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Новації декларування Версія для друку Відправити на e-mail

Яка інформація зазначається у Декларації? Яким чином здійснюється подання Декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства? Хто має подати Декларацію до 30 жовтня 2016 року?

Згідно зі статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII (далі — Закон № 1700) особи, зазначені в пункті 1 і підпункті «а» пункту 2 частини 1 статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати, заповнивши на офіційному веб-сайті Національного агентства, Декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Подані Декларації відповідно до статті 47 Закону № 1700 включаються до Реєстру, що його формує та веде Національне агентство. Це перша онлайн-база Декларацій чиновників, що буде відкрита для всіх громадян і де Декларації оприлюднюються автоматично. Одразу ж після подання Декларації її публічна частина з’являється у відкритому доступі на веб-сайті Національного агентства.

Публічно не оприлюднюються такі дані з Декларації:

— ідентифікаційний номер;
— серія та номер паспорта;
— дата народження;
— місце проживання/реєстрації;
— адреса об’єктів нерухомості (вказується лише область, район, населений пункт).

Відповідно до Прикінцевих положень Закону № 1700 у 2016 році службові особи, які на день початку роботи Системи посідають згідно зі статтею 50 цього Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов’язані подати щорічні Декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи Системи.

Згідно із Законом України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 899-VIII (далі — Закон № 899) у примітку до статті 50 Закону № 1700 унесено зміни, згідно з якими до кола осіб, які посідають відповідальне та особливо відповідальне становище, входять особи, посади яких належать до посад державної служби категорії «А» або «Б». Перелік відповідних посад установлено статтею 6 Закону № 899.

Для функціонування системи електронного декларування Національне агентство розробило такі нормативні акти:

— рішення «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» від 10 червня 2016 року № 2;
— рішення «Про функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» від 10 червня 2016 року № 3;
— Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого само­врядування;
— ФОРМА декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
— ФОРМА повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Відповідно до Рішення № 1 суб’єкти декларування, які до набуття чинності цим Рішенням подали до Реєстру потрібні документи, повинні невідкладно, але не пізніше семи календарних днів, які відлічуються з 1 вересня 2016 року, перевірити зміст поданих ними до Реєстру документів і в разі виявлення неповних або недостовірних відомостей у них подати виправлені документи.

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100