ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Відбулась презентації книги Ігоря Лисого “Байкар і лірик” Версія для друку

ImageКонотопський район славиться літературними надбаннями, які посідають одне з чільних місць на літературній карті України. На Конотопській землі народжувались чисті джерела художнього слова Павла Юхимовича Ключини, Петра Остаповича Гришка, Анатолія Пилиповича Гризуна, Олексія Петровича Столбіна, Івана Пилиповича Корнющенка та інших багатьох літераторів, твори яких стали надбанням широкого кола читачів.

 

Нещодавно вийшла в світ, за підтримки директора ПСП „Мир”, депутата Конотопської районної ради протягом 8 скликань, депутата Великосамбірської сільської ради Геннадія Васильовича Берднікова, художньо-документальна книга місцевого автора  Ігоря Едуардовича Лисого - «Байкар і лірик», присвячена життєвому та творчому шляху Павла Юхимовича Ключини, в якій подано нові та маловідомі епізоди із життя талановитого байкаря, вміщені твори, які не друкувалися раніше.

            16 березня 2016 року у великий залі Конотопської райдержадміністрації відбулась презентація цієї книги. Цього дня на урочистий захід прийшли земляки, друзі, колеги, ті, кому не байдужа його творчість. Добрими і щирими словами автора з виходом нової книги привітало керівництво Конотопського району.

Ігор Едуардович Лисий  – член Національної спілки журналістів України та обласного літературного об'єднання, всебічно обдарована особистість: журналіст за професією і краєзнавчий дослідник за покликанням.

Автор низки краєзнавчих розвідок, кількох збірок власних літературних творів та збірки нарисів. Читацькій аудиторії  відома творчість Ігоря Лисого за  книгами: «Народницький рух на Конотопщині», «Мої пісні», «Літературні зорі Конотопщини»,  «Погляд у минуле», «Соціально-економічний розвиток Конотопщини 17 століття».

Image

Image

Image 

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2016»
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930       
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100