ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 2 півріччя 2014 року Версія для друку
12.01.2015 00:00

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 2 півріччя 2014 року,

затвердженого рішенням районної ради від 27.06.2014

У другому півріччі 2014 року робота районної ради проводилась відповідно до чинного законодавства та плану роботи, затвердженого рішенням районної ради  від  27.06.2014.

Всі питання, затверджені планом роботи на 2 півріччя 2014 року, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях районної ради, розглянуті, окрім питань: про районний бюджет на 2015 рік та про програму економічного та соціального розвитку Конотопського району на 2015 рік.

В той же час за пропозицією постійних комісій районної ради, відділів, управлінь райдержадміністрації в другому півріччі 2014 року на пленарних засіданнях ради розглянуто ще 72 інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії у співпраці з управліннями та відділами райдержадміністрації підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на ІІ півріччя 2014 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 11 засідань комісії, де були затверджені звіти, півріччя та 9 місяців про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та виконання районного бюджету,  також постійно розглядається і вноситься на розгляд районної ради зміни до районного бюджету та до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району. За внесеними пропозиціями  на засіданнях було також розглянуті питання про прийняття міжбюджетних трансфертів для капітального ремонту і реконструкції систем опалення об’єктів медицини та освіти; був переданий міжбюджетний трансферт на утримання комунального закладу «Конотопська міська рятувально-водолазна служба»; також були прийняті рішення про план діяльності Конотопської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 та на 2015 роки. З усіх питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

            Постійною комісією районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту проведено 5 засідань. Були розглянуті та затверджені на сесії програми: «Проведення реконструкції та капітального ремонту системи опалення лікувально-профілактичних підрозділів Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району»; «Встановлення та виплати у 2015 році щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, інвалідам війни і учасникам бойових дій, яким виповнилось 90 і більше років»; «Соціального захисту окремих категорій населення на 2015 рік»; «Соціального захисту сімей, в яких виховуються онкохворі діти на 2015 рік»; «Призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2015 рік».

Також депутати вивчали, опрацьовували та розглядали на засіданнях питання, що стосуються: прийняття міжбюджетних трансфертів в 2014 році для капітального ремонту та реконструкції системи опалення закладів освіти і медицини. Належна увага приділялась здійсненню контролю за виконанням рішень ради. На засіданні було заслухано хід виконання раніше прийнятих 16 рішень районної ради. З усіх питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

В другому півріччі 2014 року постійною комісією районної ради мандатною, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності проведено 4 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи  та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Належна увага приділялась здійсненню контролю  за  виконанням раніше прийнятих рішень районної ради.

Депутати  розглянули  клопотання    щодо  погодження  призначень  на  посади директорів   навчально-виховних   комплексів, звільнення  керівника   комунального  підприємства «Проектно-виробниче  архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради». За погодженням членів комісії  затверджений оновлений список членів комісії районної ради з питань  поновлення прав реабілітованих і затверджені зміни в складі постійних  комісій.

Всього за  пропозицією постійної  комісії  8  питань  було  внесено  на  розгляд  ради,  прийняті  відповідні   рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 3 засідання.

 В порядку контролю депутати заслухали хід виконання рішення районної ради від  26.03.2008 «Про звернення  до  розпорядників  земель державної  власності».

На  постійній  комісії  заслухали   звіт  відділу  містобудування,  архітектури  та  житлово-комунального  господарства   районної  державної  адміністрації  щодо  виконання  районних  програм

В межах  повноважень постійної  комісії  розглянуто  та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані   в оренду як окремим  фізичним  особам, так  і  юридичним,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  -   3).

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних рішеннях районною радою прийняті рішення. 

У 2 півріччі 2014 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту  проведено 3 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На засіданнях постійної комісії в порядку контролю заслухали питання про хід виконання рішень районної ради від 14.12.2012 «Про програму підтримки малого та середнього підприємництва Конотопського району на 2013-2014 роки» та «Про програму підтримки малого та середнього підприємництва у Конотопському районі на 2013-2014 роки». Також 26.11.2014 було затверджено «Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2015-2016 роки».

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

Останнє оновлення ( 13.01.2015 08:02 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100