ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Вакансії і проведення конкурсу Версія для друку
28.01.2020 00:00


Конотопська районна рада оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад головних спеціалістів районної ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, мають стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше ніж 3 роки, вільно володіють державною мовою, чинним законодавством, нормативними актами, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування.

Завдання та обов’язки: у межах визначених посадовою інструкцією завдань забезпечує реалізацію визначених повноважень, бере участь у розробленні місцевих програм (за відповідними галузевими напрямами), здійснює контороль за їх виконанням, аналізує їх результативність та ефективність, за результатом якого готує відповідні пропозиції керівнику вищого рівня. Здійснює координацію одного з напрямів діяльності районної ради. Здійснює безпосередньо, організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ з реалізації визначених повноважень. Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів роботи, надає необхідну методичну допомогу у виконанні завдань, доручень керівництва. За дорученням керівника бере участь в організації та проведенні нарад з питань, що належать до його повноважень. Забезпечує підготовку проектів рішень районної ради. Розглядає листи та звернення юридичних та фізичних осіб. Бере участь у розробленні організаційно-методичних документів. Проводить аналіз документів, що стосуються відповідного напряму роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради (приміщення Конотопської районної ради м. Конотоп, вул. Соборна, 23, кімната 32, 2 поверх) такі документи:

            -заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

            -заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4х6 см.;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;

-копію документа, який посвідчує особу;

           -копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

-письмова заява, в якій повідомляться про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та  згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи, відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації про оголошення конкурсу. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефонами: 6-63-75,     6-60-14.

Останнє оновлення ( 28.01.2020 13:38 )
 
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Вересень 2020 
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930       
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100