ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 1 півріччя 2011 року Версія для друку
09.06.2011 23:00

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2011 року,

затвердженого рішенням районної ради від 30.12.2010

У 1 півріччі 2011 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  17.12.2010 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2011 року”.

            Згідно з затвердженим планом роботи районною радою передбачалося на пленарних засіданнях розглянути 26 питань. Розглянуті 23 питання із запланованих, 3 з них були розглянуті тільки на постійних комісіях і за пропозицією комісій не виносились на сесію районної ради, а 2 питання по охороні здоров’я перенесені на наступне півріччя. 47 питань було запропоновано для розгляду постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації та погоджені на президії районної ради, прийняті відповідні рішення.

 Виходячи з того, що голова районної ради перебуває на посаді менше року, то питання звіту голови районної ради про свою діяльність перенесено на ІV квартал 2011 року.

За звітний період було проведено 4 засідання постійних комісій, з них 1 спільне засідання п’яти постійних комісій.    

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії у співпраці з управліннями райдержадміністрації (фінансовим та економіки), виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання заплановані на І півріччя 2011 року та за внесеними пропозиціями були також розглянуті питання:

- про можливість виділення коштів на програму формування тримісячного не знижувального запасу регіональних ресурсів продовольчого зерна;

- про виділення коштів на фінансування програми «Власний дім» на 2006-2011 роки;

- про хід виконання програми фінансування у 2011 році  заходів щодо відзначення державних свят та певних календарних дат, проведення інших представницьких заходів райдержадміністрації та участі районних делегацій в заходах обласного та всеукраїнського рівня;

- про хід виконання програми підтримки редакції газети «Сільські горизонти»;

- про районну програму інформатизації Конотопської  районної державної адміністрації на 2011  рік;

- про розмежування видатків та передачу коштів на утримання закладів охорони здоров’я.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

В першому півріччі 2011 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту проведено 4 засідання (із них: 1 спільне), на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На спільному засіданні 5 постійних комісій 28 березня 2011 року в порядку контролю комісії заслухали інформацію по звіту голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2010 рік, хід виконання програми розвитку кооперативного руху на селі в районі, районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, а також заходи передбачені рішенням обласної ради стосовно забезпечення пожежної безпеки. Розглянули наказ Управління державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничного нагляду по Сумській області щодо забезпечення виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці в частині забезпечення безпечного утримання та експлуатації газу в побуті у Конотопському районі.

Детально на комісії обговорювалось питання благоустрою населених пунктів району. В квітні-травні в районі проводилась щорічна весняна акція „За чисте довкілля”.

За пропозицією комісії у зв’язку з виконанням зняті з контролю рішення районної ради:

- від 28.11.2008 „Про програму підтримки малого підприємництва у районі на 2009 - 2010 роки”;

- від 23.05.2008 „Про затвердження програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої  в населених пунктах району на 2008-2009 роки”;

- від 22.10.2004 „Про хід виконання рішень районної ради від 14.05.2004 і від 23.07.2004 „Про затвердження Порядку гасіння пожеж в населених пунктах Конотопського району”.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

Постійна комісія з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в першому півріччі 2011 року відповідно до плану роботи провела 4 засідання (із них 1 спільне), на яких розглянула 57 питань, в тому числі 47 питань, які належать до компетенції комісії районної ради.

В порядку контролю розглянуто 35 питань. Комісією прийняті відповідні рішення. 38 питань за її рекомендацією винесено на розгляд пленарного засідання районної ради.

У звітному періоді депутати комісії заслухали інформації начальників структурних підрозділів Конотопської райдержадміністрації про хід виконання рішень, що вже виконані, а також розглянули проекти районних програм на поточний рік з наступних питань:

освітянської галузі: відпочинку та оздоровлення дітей, розвитку позашкільної освіти, організації харчування учнів, встановлення середньої вартості харчування в пришкільних та профільних оздоровчих таборах, роботи з обдарованою молоддю;

охорони здоров’я: протидії захворюванню на туберкульоз, діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів в районі;

соціального захисту: підтримки районної організації ветеранів війни і праці, соціального захисту окремих категорій населення, соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу, встановлення та виплати щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилось 90 і більше років, встановлення та виплати щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу для побутових потреб пільговому контингенту району  готівкою, соціальної підтримки осіб з обмеженими фізичними можливостями надання матеріальної допомоги інвалідам-чорнобильцям;

молоді: молодіжного житлового кредитування, роботи з обдарованою молоддю, підтримки сім’ї , розвитку футболу в районі;

культури: розвитку туризму та краєзнавства.

Особливу увагу депутати приділили питанням подолання дитячої безпритульності та бездоглядності; зайнятості населення району, розглянули низку матеріалів по комунальній власності.

В першому півріччі 2011 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності  проведено 3 засідання, (з них 1 спільне п’яти постійних комісій) на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На засіданнях постійної комісії розглянуті заплановані питання:

- хід виконання рішення районної ради від 22.10.2008 „Про районну  комплексну  програму  профілактики  правопорушень  на 2008-2011 роки”;

- стан боротьби зі злочинністю, громадської безпеки та  охорони громадського  порядку  на території  району.

- хід  виконання  рішення  районної  ради від 22.10.2008 „Про  районну   програму  підвищення безпеки  дорожнього руху  на 2009-2012 роки”.

Також, був розглянутий  лист Сумської  обласної  ради щодо  створення Регіонального  відділення Всеукраїнської  асоціації  районних  та  обласної  рад у Сумській  області.

Всі питання, передбачені планом роботи у 1 півріччі 2011 року розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  проводила  свою роботу відповідно до плану роботи районної ради  затвердженого на 1 півріччя 2011 року.

 В порядку контролю депутати  заслухали хід виконання  районної  програми  „Сільська  криниця” на 2009-2015 роки, затвердженої  рішенням районної ради від 18.03.2009.

За пропозицією постійної  комісії на  спільному засіданні 12.05.2010 заслухали  хід  виконання програми використання та охорони земель району на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.12.2007 та внесеними змінами і доповненнями до неї.

            Всі питання, передбачені постійною комісією для розгляду на її засіданнях та пленарних засіданнях районної ради у 1 півріччі 2011 року розглянуті, прийняті відповідні рішення.

Відповідно до затвердженого плану, з метою підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, посадових осіб місцевого самоврядування в районній раді продовжує функціонувати «Університет правових знань».

У звітному періоді під час навчання депутатів районної ради, селищного та сільських голів, секретарів, бухгалтерів рад району вивчені такі питання:

26 січня 2011 року

- основні положення проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

16 лютого 2011 року

- результати звітності за 2010 рік (відділення держказначейства);

          - про розгляд Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»;

            - оподаткування суб'єктів господарювання на спрощеній системі згідно Податкового Кодексу України;

- про єдиний соціальний внесок. Порядок фінансування коштів по виплаті матеріального забезпечення за рахунок коштів фонду з 1 січня 2011 року;

- про перевірки контролюючих органів (міжрайонна прокуратура,  МДПІ, податкова міліція та ін.);

          - порядок контролю органами місцевого самоврядування (сільськими радами) покарання та стягнення у виді громадських робіт;

          -  Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 року №481/95 – ВР (зі змінами і доповненнями).

18 лютого 2011 року

- про хід заповнення документів погосподарського обліку та розгляд проблемних питань.;

            - про порядок оформлення спадщини, яка може бути визнана в судовому порядку відумерлою;

          - про порядок подання звітності до Пенсійного фонду України в Конотопському районі в електронному вигляді за допомогою електронного цифрового підпису.

30 березня 2011 року

- про запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні;

- соціальний захист інвалідів та осіб, які постраждали від наслідків на ЧАЕС;

          - про надання послуг Конотопським виправним центром УДДУПВП  № 130 в Сумській області;

- Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу»;

          - про деякі практичні питання роботи сільських рад з підприємцями.

20 квітня 2011 року

   - питання призначення та виплати субсидій, пільг на тверде паливо і скраплений газ готівкою;

  - виплата допомоги до 9 травня;

- про виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про проведення в районі весняної акції «За чисте довкілля»;

- основні аспекти ведення правової роботи в органах місцевого самоврядування;

- нове в земельному законодавстві;

- про соціальні послуги, які надаються центром зайнятості згідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне, соціальне страхування на випадок безробіття».

20 квітня 2011 року

  - зміни та доповнення у законодавстві з питань пільг та субсидій;

  - здійснення виконкомом делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань легалізації об'єднань громадян.

20 травня 2011 року

            - про організацію виконання Указу Президента України від 8 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;

            - про основні положення Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації»;

           - про організацію роботи з розпорядчими документами.

10 червня 2011 року

            - зміни та доповнення у законодавстві з питань пільг та субсидій;

  - здійснення виконкомом делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань легалізації об'єднань громадян.

Крім цього, 6 квітня 2011 року відбувся виїзний семінар за участю селищного та сільських голів, голів постійних комісій з питань бюджету місцевих рад Конотопського, Буринського районів області та Підлипенської сільської ради м. Конотоп на тему: “Актуальні питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування”. На цьому семінарі були обговорені такі питання:

- реформа публічної адміністрації: сучасний стан, проблеми та перспективи;

- про особливості формування та виконання місцевих бюджетів в умовах дії нового Бюджетного кодексу України;

- Податковий кодекс України: проблеми застосування;

- про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності;

- повноваження органів місцевого самоврядування у сфері використання земельних ресурсів. Про нове в земельному законодавстві;

- про порядок надання майна комунальної власності в оренду. Порядок приватизації нерухомого майна та об’єктів незавершеного будівництва.

Також було проведено окреме навчання з головами постійних комісій з питань бюджету, де обговорили організаційне забезпечення діяльності постійних комісій місцевих рад з питань бюджету.

Останнє оновлення ( 17.06.2011 12:49 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100