ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Перелік рад та їх населених пунктів Версія для друку Відправити на e-mail

№ п/п

Назва ради

Населені

пункти

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові        

Номер службового телефону

1

БОЧЕЧКІВСЬКА ОТГ

с.Бочечки

Голова

Граченко Світлана  Миколаївна

57-6-33

Заступник

Дубовик Сергій Віталійович

57-6-33

Секретар

Третьякова Олена Іванівна

57-6-33

Козацька

с.Вовчик

с.Козацьке

с.Новомутин

с.Щекинське

в.о. старости старостинського округу

Сліпухіна Любов Миколаївна

54-1-22

Сахнівська

с.Бондарі

с.Савойське

с.Сахни

в.о. старости старостинського округу

Шиленко Людмила Миколаївна

57-4-75

Хижківська

с.Прилужжя

с.Хижки

в.о. старости старостинського округу

Кийкова Сніжана Олександрівна

54-1-40

2

ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ОТГ

с.Білозерка

с.Гамаліївка

с.Дубов’язівка

с.Коханівка

с.Полтавка

с.Сім’янівка

с.Тополине

Голова

Марусиченко Тамара Петрівна

52-1-60

Заступник

Бохан Олена Григорівна

52-1-60

Секретар

Скрипочка Людмила Олексіївна

52-1-60

 

Красненська

с.Вишневе

с.Красне

с.Лебедіве

 

в.о. старости старостинського округу

Осадчий Іван Григорович

56-1-38

 

Курилівська

с.Курилівка

с.Капітанівка

 

в.о. старости старостинського округу

Борисенко Андрій Володимирович

53-4-42

 

Салтиківська

с.Білоусівка

с.Салтикове

с.Рокитне

 

в.о. старости старостинського округу

Шешеня Михайло Леонтійович

56-2-52

 

Тернівська

с.Тернівка

 

в.о. старости старостинського округу

Баран Катерина Іванівна

56-5-18

 

Шпотівська

с.Базилівка

с.Першотравневе

с.Шпотівка

 

в.о. старости старостинського округу

Борисенко Анатолій Іванович

56-4-17

3

В.САМБІРСЬКА

х.Броди

с.В.Самбір

 

Голова

Мазій Григорій Семенович

58-5-44

Секретар

Грищенко Антоніна Павлівна

58-5-44

4

ВИРІВСЬКА

с.Вирівка

с.Заводське

с.Лисогубівка

с.Питомник

с.Сарнавщина

с.Таранське

Голова

Точиленко Ірина Віталіївна

50-3-12

Секретар

Ганжа Світлана Олександрівна

6-31-92

5

В’ЯЗІВСЬКА

с.В’язове

с.Жигайлівка

с.Совинка

с.Червоний Яр

Голова

Сіренко Людмила Григорівна

59-4-85

Секретар

Шелудченко Ірина Володимирівна

59-4-80

6

ГРУЖЧАНСЬКА

с.Грузьке

с.Дубинка

х.Кросна

 

Голова

Радченко Наталія Володимирівна

59-2-35

Секретар

Шешеня Наталія Михайлівна

59-2-40

7

ДЕПТІВСЬКА

с.Дептівка

Голова

Новак Віктор Павлович

58-7-22

Секретар

Стахняк Тамара Василівна

 

58-7-22

8

ДУХАНІВСЬКА

с.Анютине

с.Бережне

с.Духанівка

 

Голова

Ситников Віктор Олександрович

54-5-36

Секретар

Каліна Наталія Михайлівна

 

54-5-36

9

ЗЕМЛЯНСЬКА

с.Землянка

 

Голова

Мозгова Неоніла Михайлівна

59-1-43

Секретар

Вегера Людмила Миколаївна

59-1-43

10

КАРАБУТІВСЬКА

с.Карабутове

с.Нехаївка

 

Голова

Пучковський Олександр Вікторович

53-1-42

Секретар

Євтушенко Людмила Григорівна

53-1-42

11

КОШАРІВСЬКА

с.Андріївське

с.Кошари

с.Нечаївське

 

Голова

Йотка Микола Олександрович

55-1-43

Секретар

Стрілець Лариса Олексіївна

55-1-43

12

КУЗЬКІВСЬКА

с.Гути

с.Жолдаки

с.Кузьки

с.Новоселівка

с.Раки

 

Голова

Новіков Ігор Володимирович

57-1-49

Секретар

Дюхіна Ірина Василівна

57-1-49

13

М.САМБІРСЬКА

с.М.Самбір

 

Голова:

Мажара Володимир Іванович

58-1-12

Секретар

Гавро Ніна Миколаївна

58-1-12

14

МЕЛЬНЯНСЬКА

с.Мельня

 

 

 

 

Голова

Ганжа Галина Григорівна

50-1-36

Секретар

Ганжа Ольга Андріївна

50-1-36

15

М.ГАННІВСЬКА

с.Михайло-Ганнівка

с.Турутине

с.Улянівка

с.Фесівка

 

Голова

Сухонос Володимир Анатолійович

53-6-33

Секретар

Скотар Надія Віталіївна

53-6-33

16

ПЕКАРІВСЬКА

с.Пекарі

 

Голова

Громико Валерій Миколайович

53-5-42

Секретар

Цибульняк Валентина Іванівна

-

17

ПОПІВСЬКА

с.Попівка

с.Селище

с.Тулушка

Голова

Савченко Сергій Петрович

51-1-12

Секретар

Савченко Світлана Юріївна

51-1-12

18

ПРИСЕЙМІВСЬКА

с.Залізничне

с.Калишенкове

с.Мар’янівка

с.Нове

с.Озаричі

с.Присеймів’я

с.Чорноплатове

 

Голова

Дойнеко Ніна Вікторівна

50-2-31

Секретар

Подобрій Ольга Олексіївна

50-2-31

19

СОСНІВСЬКА

с.Вільне

с.Соснівка

с.Шевченківське (Заводи)

 

Голова:

Онікієнко Ганна Василівна

58-2-94

Секретар

Бондар  Надія Михайлівна

58-2-93

20

ШАПОВАЛІВСЬКА

с.Привокзальне

с.Шаповалівка

 

Голова

Кірієнко Василь Миколайович

58-2-96

Секретар

Величко Тетяна  Борисівна

58-2-96

21

ШЕВЧЕНКІВСЬКА

с.Торговиця

с.Шевченкове

 

Голова

Ступак Микола Андрійович

55-3-49

Секретар

Ступак Ірина Анатоліївна

55-3-49

22

ЮРІВСЬКА

с.Юрівка

 

Голова

Галян Сергій Миколайович

53-2-48

Секретар

Руденко Валентина Олексіївна

53-2-48

 

 
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«червня 2018 
ПВСЧПСН
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100