ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 2 півріччя 2010 року Версія для друку
29.12.2010 23:00

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 2 півріччя 2010 року,

затвердженого рішенням районної ради від 24.06.2010

У другому півріччі 2010 року робота районної ради проводилась відповідно до чинного законодавства та плану роботи, затвердженого рішенням  районної  ради  від  24.06.2010.

На пленарних засіданнях районної ради розглянуті всі 9 питань, які затверджені планом роботи районної ради на 2 півріччя 2010 року.

В той же час за пропозицією постійних комісій районної ради, відділів, управлінь райдержадміністрації в другому півріччі 2010 року на пленарних засіданнях ради розглянуто ще 98 інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

За звітний період було проведено 2 спільних засідання двох постійних комісій. Всі інші засідання постійних комісій проводились окремо.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії, у співпраці з управліннями райдержадміністрації (фінансовим, економіки, праці та соціального захисту населення, відділами фінансово-господарського забезпечення, з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю), виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті  всі заплановані питання на 2 півріччя 2010 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 7 засідань комісії (в тому числі 1 спільне засідання з постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального  захисту) та розглянуто 35 питань.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

Постійна комісія з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в другому півріччі 2010 року провела 6 засідань, де розглянули 59 питань.

Належна увага з боку постійної комісії приділялась здійсненню контролю за виконанням рішень ради, якими затверджені галузеві програми “Здоров’я нації на 2007-2011 роки” та „Освіта Конотопщини. 2008-2011 роки“.

Також за рекомендаціями комісії в звітному періоді було погоджено призначення директорів Козацького та Сім'янівського НВК, а також директора Конотопського районного Центру позашкільної роботи.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

В другому півріччі 2010 року постійною комісією районної ради мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності проведено 3 засідання.

            На засіданнях постійної комісії були розглянуті: заява  депутата  районної  ради  Рябченка О.М., внесені пропозиції обласній раді щодо загального  складу  районної  ради  6 скликання, а також організаційні питання  першого  засідання  постійної комісії у новому складі депутатів районної  ради  шостого скликання.

             Не всі питання, передбачені планом роботи постійної комісії у 2 півріччі 2010 року були розглянуті. Тому їх розгляд переноситься на 1 квартал 2011 року.   

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  проводила  свою роботу відповідно до плану роботи районної ради затвердженого на 1 півріччя 2010 року.

 В порядку контролю депутати заслухали хід виконання рішення    районної ради від 18.12.2007 «Про вдосконалення  орендних  відносин  земель  сільськогосподарського призначення на  території району».

Розглянули  клопотання державного  підприємства  «Конотопське  лісове  господарство»  стосовно  погодження надання їм в користування  мисливських  угідь  на  території району.

На грудневому засіданні постійною комісією у  новому складі  розглянуті  заплановані питання на 4 квартал 2010 року. На спільному засіданні двох постійних комісій заслухали хід виконання комплексної районної  програми охорони навколишнього природного середовища до 2015 року, затвердженої  рішенням районної ради від 30.12.2009. Також, було  розглянуто  питання про хід виконання районної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.11.2009.

            Всі питання, передбачені постійною комісією для розгляду на її засіданнях та пленарних засіданнях районної ради у 2 півріччі 2010 року розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

В другому півріччі 2010 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту проведено 4 засідання (із них: 1 спільне) на яких розглянуті 11 питань, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Після розгляду комісією питання щодо кадрових змін у складі районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств було прийняте відповідне рішення ради (46 сесія) з даного питання.

            Депутати заслухали хід виконання програми підтримки малого підприємництва у районі на 2009-2010 роки,  комплексної районної програми охорони навколишнього природного середовища до 2015 року, програми виставково-ярмаркової діяльності агропромислового комплексу району на 2010 рік.

За рекомендацією комісії районною радою затверджено програму підтримки малого підприємництва у районі на 2011-2012 роки.

            Всі питання, передбачені постійною комісією для розгляду на її засіданнях та пленарних засіданнях районної ради у 2 півріччі 2010 року розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

 

Відповідно до затвердженого плану, з метою ознайомлення з законами України та іншими нормативно-правовими актами для підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, посадових осіб місцевого самоврядування в районній раді продовжує функціонувати «Районний університет правових знань».

За 2 півріччя 2010 року у районній раді було проведено 7 занять.

На заняттях вивчаються питання, що є актуальними на даний час, і від вирішення яких залежить життєдіяльність територіальних громад району, зокрема, це нове в законодавстві України щодо соціального захисту населення, громадського порядку, земельних відносин та інші.

Під час навчання депутатів районної ради, селищного та сільських голів, секретарів, бухгалтерів рад району були вивчені такі питання:

20 липня 2010 року

- про виконання доручень голови райдержадміністрації щодо коригування оцінки земель населених пунктів та оформлення відумерлої спадщини;

- про виконання Указу Президента України від 19.08.2008 №725 «Про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок та земельних часток (паїв);

- порядок реєстрації змін до договору оренди земельних паїв;

- про хід збирання зернових культур і ситуація на зерновому ринку;

- про виплату орендної плати за земельні паї.

21 серпня 2010 року

-   порядок оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги;

- про покращення роботи громадських формувань, громадських помічників дільничних інспекторів міліції на території Конотопського району;

- про необхідність участі громадян в охороні громадського порядку, профілактиці правопорушень;

          - Закон України від 10.07.2010 №2487–VI «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (із змінами).

24 вересня 2010 року

- порядок призначення пенсій та здійснення їх перерахунку за даними, що накопичені в системі персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб;

- аналіз інфекційних захворювань серед населення Конотопського району.

19 листопада 2010 року відбулось навчання з новообраними сільськими головами району, де розглянули Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст..25, 26, 42, 45, 46, 47, 49, 50).

1 грудня 2010 року

            -   особливості розвитку та реформування пенсійної системи;

            -  про добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;

          -   про створення національного природного парку «Середньосеймський».

 

 

17 грудня 2010 року

- новації у бюджетному законодавстві та Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  у зв'язку з прийняттям Бюджетного кодексу України» від 8 липня 2010 року N 2457-VI.

- основні показники розвитку сільського господарства району за підсумками 9 місяців 2010 року;

- особливості заповнення державної статистичної звітності по формі № 6 «сільрада». Окремі показники розвитку сільської, селищної рад у галузі сільське господарство станом на 1 січня 2011 року;

- порядок сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та відповідальність за порушення норм законодавства.

28 грудня 2010 року

            - про формування місцевих бюджетів на 2011 рік відповідно до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2011 рік»;

            - Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України» від 02.12.2010;

            - Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 (ст.26, ст.42, ст.50, ст.79) зі змінами та доповненнями.

            Враховуючи, що всі пункти рішення районної ради від 24.06.2010 «Про план роботи районної ради на 2 півріччя 2010 року» виконані вношу пропозицію зняти його з контролю та затвердити план роботи районної ради на 1 півріччя 2011 року.

Останнє оновлення ( 12.01.2011 10:45 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100