ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 1 півріччя 2014 року Версія для друку

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2014 року,

затвердженого рішенням районної ради від 13.12.2013

 

У 1 півріччі 2014 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  13.12.2013 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2014 року”.

         Згідно з затвердженим планом роботи районною радою розглянуті всі питання, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях і 45 питань було запропоновано для розгляду постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації та погоджені на президії районної ради.

 За звітний період було проведено 23 засідання постійних комісій.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики за звітний період підготовлено та  проведено 7 засідань комісії, де розглянуто 19 питань.

Всі питання підготовлені у тісній співпраці з відділами і управліннями райдержадміністрації. З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

В першому півріччі 2014 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту проведено 2 засідання, на яких розглянуто 4 питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

В порядку контролю були заслухані Програма розвитку сільських територій Конотопського району на період до 2020 року та Програма підтримки малого та середнього підприємництва Конотопського району.

22 квітня на засіданні комісії обговорювали питання благоустрою населених пунктів району. В квітні-травні в районі проводилась Всеукраїнська щорічна весняна акція „За чисте довкілля”.

З усіх розглянутих питань постійною комісією прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2014 року проведено 5 засідань, де розглянуто 25 питань. 

В порядку контролю були заслухані 7 раніше прийнятих рішень.

          Викладено в новій редакції: районну цільову  програму «Дитячі меблі» на період до 2015 року; районну комплексну програму «Освіта Конотопщини на 2012-2015 роки»; районну програму розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2014-2016 роки.

          Розглянувши пропозиції райдержадміністрації, депутати комісії підтримали внесення змін до рішень районної ради «Про ліквідацію Бондарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Конотопської районної ради  Сумської області» та «Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 рік».

         Значну увагу члени постійної комісії приділили вирішенню питань, пов’язаних з передачею майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району у комунальну власність Дептівської сільської ради; прикріплення чисельності населення району за лікувально-профілактичними підрозділами Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району, а також заслухали про комплексне надання медичної допомоги жителям Конотопського району КЗ «Конотопською центральною районною лікарнею ім. ак. М.Давидова» та Центром первинної медико-санітарної допомоги  Конотопського району.

В першому півріччі 2014 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності  проведено 4  засідання.

На засіданнях постійної комісії розглянуті  всі заплановані  питання.

Крім цього депутати районної ради ініціювали розгляд питання «Про  вшанування  героїв  Небесної  сотні», за  рішенням комісії  були  проведені  заходи  щодо  інформування  учнівської  молоді про  подвиги  активістів  Небесної сотні, виготовлена та встановлена табличка на капличці на  Батуринській  трасі,  проведений турнір з  міні-футболу.

Заслухано  інформацію голови Конотопської  районної   виборчої  комісії  про  підсумки  голосування  з  виборів  депутатів  Сумської обласної  ради  в  одномандатному  виборчому окрузі №14 та  депутатів  Конотопської  районної  ради по одномандатному  мажоритарному  виборчому  округу №2 (с.Бочечки).

З усіх питань прийняті відповідні рішення. 

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку проводила свою роботу відповідно до плану роботи районної ради,  затвердженого на 1 півріччя 2014 року.

Проведено 4 засідання постійної комісії. В порядку контролю депутати заслухали хід виконання чотирьох раніше  прийнятих рішень районної ради:

- «Про  внесення  змін до  установчих  документів КП «Проектно-виробниче  архітектурно-планувальне  бюро  Конотопської районної  ради»;

- «Про  здійснення внесків до статутного  капіталу КП «Проектно-виробниче  архітектурно-планувальне  бюро  Конотопської районної  ради»;

- «Про  викладення  комплексної   районної  програми  охорони  навколишнього  природного  середовища  до  2015 року  в  новій редакції»;

- «Про  програму  використання  та  охорони  земель  на  2008-2015 роки». 

Затверджено в новій редакції на 2014 рік Програма освітлення населених пунктів  Конотопського  району та Програма розроблення  та  оновлення  містобудівної  документації  населених пунктів  Конотопського  району.  

В межах повноважень постійної комісії розглянуто та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані в оренду як окремим  фізичним  особам, так і для подальшої  передачі їх в оренду шляхом проведення земельного аукціону земельних  ділянок,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  - 5).

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100