ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Інформація про звернення Версія для друку
25.02.2019 00:00

Відповідно до статті  55   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах  державно  влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348   голова  районної ради забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, яка є однією з основних напрямів роботи Конотопської районної ради для вирішення проблемних питань, наданні допомоги, жителям громади Конотопського району, які звертаються з нагальними потребами.

         Відповідно до вимог вищеназваних законодавчих актів в районній раді розроблена та затверджена розпорядженням голови районної ради Інструкція з діловодства за зверненнями громадян, відповідно до якої здійснюється постійний контроль за організацією роботи із зверненнями громадян.      

         Прийом громадян в районній раді здійснюють голова, заступник голови районної ради та керуючий справами. Графік прийому громадян у районній раді затверджений розпорядженням голови районної ради та оприлюднений у засобах масової інформації, а також доведений до населення через селищну та сільські ради, але йдучи назустріч громадянам, кожен, хто звернувся до районної  ради у невизначений графіком день, був прийнятий та  вислуханий.

        Допомога з порушених питань діяльності районної ради надається громадянам, як особисто, так і у телефонному режимі. 

         Організаційно-технічне забезпечення особистого прийому керівництвом районної ради  здійснюється загальним відділом. Усі звернення громадян на особистому прийомі керівництвом районної ради реєструються та розглядаються в установленому законодавством порядку.

        Громадяни приймаються з усіх питань, віднесених до компетенції районної ради і надаються вичерпні відповіді. Інші направлені для відповідного реагування у відповідні інстанції.

         Під час виїзних прийомів за місцем проживання  громадян  надавались  ґрунтовні роз`яснення та правова допомога щодо шляхів вирішення порушених ними питань.

       У районній раді чітко налагоджена системна робота зі зверненнями громадян, створені належні умови для реалізації права громадян на письмові та усні звернення. Загальним відділом проводиться аналіз звернень громадян.

        За звітний період до районної ради надійшло 114 звернень, з них 79 вирішені з позитивним результатом, на інші надані змістовні роз'яснення.

Головою районної ради було розглянуто 83 звернення.

        Аналіз роботи зі зверненнями громадян свідчить про зменшення їх загальної кількості у порівнянні з 2017 роком (114 проти 149).

        Звернення надходили від різних верств населення: пенсіонерів, соцпрацівників, медпрацівників, вчителів, працівників сільського господарства. Зокрема, поштою надійшло - 3, на особистому прийомі поступило -104, засобами електронного зв`язку отримано - 7.Розділяючи надходження звернень по статі можна сказати, що від жінок отримано - 67, від чоловіків - 47.  На розгляд керівництва поступило 108 індивідуальних звернень, а колективних надійшло - 6. За категоріями населення звернення надходили від осіб з інвалідністю  І групи - 1; осіб з інвалідністю  ІІ групи - 1; дітей війни -1; матерів-героїнь - 1; пенсіонерів - 39; робітників - 2; селян -5; працівників бюджетної  сфери - 10; державних службовців - 6; безробітних - 6;  аграрної політики і земельних відносин - 14; транспорту та зв`язку - 6; соціального захисту населення - 20; інших категорій - 41.

           Порушені питання різної тематики. Традиційно основним питанням є питання соціального захисту населення, в тому числі призначення субсидій.

   Протягом січня-грудня 2018 року було проведено нарахування  субсидій 3324 заявникам.       

   Відповідно до чинного законодавства забезпечено нарахування субсидій готівкою на тверде паливо та скраплений газ 2241 сім’ї на суму 6 млн.568,4 тис.грн. та на житлово-комунальні послуги 5726 сім’ям на суму 36 млн.605,7 тис.грн.

          Як показує аналіз, друге місце за актуальністю питань посідають звернення з аграрної політики і земельних відносин.

         Так, неодноразово  надходили звернення мешканців сіл Бочечки, Рокитне, Шаповалівка, Карабутове, Тернівка, Дептівка з питання надання земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства та мешканців сіл Попівка, Козацьке, Дубовʼязівка щодо затвердження нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, які  надані в оренду як окремим фізичним особам, так і юридичним, що знаходяться за межами населених пунктів. Дані питання розглянуті і затверджені на пленарних засіданнях районної ради.

          Непоодинокі звернення мешканців щодо роз`яснень запровадження Закону України "Про добровільне об`єднання територіальних громад" та  стосовно медичної реформи. Всім заявникам надаються ґрунтовні роз`яснення.

        Серед питань, що стосуються освіти актуальним стало питання реформування освітньої галузі на території Конотопського району, втілення в життя концепції "Нова українська школа". Для створення сучасного освітнього  середовища у закладах освіти недостатньо  коштів, нажаль  фінансовий ресурс обмежений і не дає можливості в повній мірі реалізувати окреслене. Тому зазначені обставини змусили  звернутися в наданні фінансової допомоги  до народних депутатів України Деркача А.Л. та Лаврика М.І. з метою  покращення матеріальної бази, придбання учбового обладнання для  закладів освіти району.

         Колективне звернення, яке надійшло до районної ради від батьків учнів Дептівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Конотопської районної ради  Сумської області щодо вирішення питання продовження функціонування школи у 2018-2019 навчальному році  було вирішено позитивно.

        Порушувалось також питання щодо охорони здоров`я мешканців  Конотопського району. Реагуючи на звернення керівництва комунального закладу "Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова" щодо придбання ультразвукової діагностичної установки і подальшої її передачі на вторинний рівень медичного обслуговування населення, а саме в хірургічне відділення. Питання було розглянуте депутатами районної ради на сесії та була надана згода на придбання та  передачу в оренду.

        Чисельні звернення  надходили до районної ради від мешканців сіл Кошари, Карабутове, Пекарі щодо незабезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет. Дане  питання було вирішено на місцевому рівні позитивно.

         Виникають питання щодо організації автобусного сполучення на території району, пільгового проїзду пенсіонерів та врегулювання розкладу на окремих маршрутах зручного для мешканців сіл. Ситуацію врегульовано спільно з приватними перевізниками, сільськими головами та ПП "Корунд-С" щодо виконання водіями вимог на маршрутах стосовно пропорційного розподілу пільгових місць в автотранспорті та розкладу на окремих маршрутах.

        Серед порушених у зверненнях питань актуальними завжди є питання, що стосуються територіального устрою населених пунктів, ремонту та будівництва місцевих доріг та доріг державного значення, освітлення (встановлення додаткових ліхтарів).

З метою ефективного вирішення питання експлуатаційного  утримання автомобільної дороги Сімянівка-Дубовʼязівка-Курилівка-Сулими та відрізку автодороги Сімянівка-Дубовʼязівка, який в зв`язку з інтенсивним рухом автомобільного транспорту та рухом шкільних автобусів  потребував  ремонту,  районна рада зверталася до начальника управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Дудченка В.В.  щодо можливості  виділення коштів для ремонту зазначеного відрізку дороги на умовах співфінансування. Дане питання було вирішено позитивно.

        Реагуючи на чисельні звернення мешканців району з приводу відтермінування уведення в дію нових державних стандартів молока, затверджених ДСТУ 3662:2015"Молоко-сировина коров`яче. Технічні умови"  депутатами районної ради було прийняте та  направлене звернення  до Прем`єр-міністра України Гройсмана В.Б. та народних депутатів України Деркача А.Л., Лаврика М.І., Молотка І.Ф., щодо врегулювання даного питання. Отримані відповіді від органів влади вищого рівня були розглянуті та доведені до відома заявників.

         Загальними ознаками звернень є те, що вони відображають стан справ у відповідній сфері діяльності. Особистий виїзний при­йом керівництва районної ради на території кожної сільської ради завжди доповнювався відвідуванням тих чи інших установ (навчальних, медичних закладів тощо), з’ясування їх про­блем на місцях. У більшості випадків після чергового втручання керівництва районної ради проблеми було вирішено. Для забезпечення захисту законних прав та інтересів громадян необхідне своєчасне ре­агування на їхні заяви, ретельний розгляд та контроль за вирішенням проблем, висловле­них у зверненнях.

        Адже головним у роботі зі зверненнями громадян є її результативність, тому районною радою і надалі будуть вживатися заходи, спрямовані на вдосконалення набутих та запровадження нових форм і методів роботи зі зверненнями громадян та організаційно-практичної роботи щодо посилення контролю за станом їх роз­гляду, підвищення персональної відповідаль­ності керівників усіх рівнів за дотриманням законодавства.

За звітний період голова районної ради побував з робочими поїздками в більшості сільських рад, у ході яких ознайомився із станом справ територіальних громад району та сприяв вирішенню проблемних питань.

 

Останнє оновлення ( 25.02.2019 10:17 )
 
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Березень 2019 
ПВСЧПСН
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100