ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Інформація про звернення Версія для друку
01.01.2018 00:00

Важливе місце у своїй роботі районна рада, його посадові особи та виконавчий апарат відводять роботі із зверненнями громадян. Ця робота проводиться у суворій відповідності з Законом України «Про звернення громадян».

Районна рада забезпечує всебічний розгляд звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення. Задоволення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі одним із пріоритетних завдань органів державної влади та органів місцевого самоврядування, фактором забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності в нашому районі і державі в цілому.

Особистий прийом громадян - одна зі складових роботи влади - дозволяє завжди тримати руку на пульсі, вирішувати проблеми людей, надавати допомогу, опікуватися жителями громади Конотопського району, які звертаються з нагальними потребами. Безпосередні зустрічі з людьми допомагають мати постійний зв’язок із громадою, з тими людьми, які тебе обирали.

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради забезпечує роботу по розгляду звернення громадян.

Прийом громадян в районній раді здійснюють голова, заступник голови районної ради та керуючий справами. Графік прийому громадян у районній раді затверджений розпорядженням голови районної ради та оприлюднений у засобах масової інформації, а також доведений до населення через селищну та сільські ради.

Під час виїзних прийомів за місцем проживання громадян надавались роз`яснення та правова допомога щодо шляхів вирішення порушених ними питань. З метою оперативного та кваліфікованого розгляду звернень з питань, пов'язаних із застосуванням чинного законодавства до участі в розгляді звернень залучаються спеціалісти компетентних служб району. Усі звернення громадян на особистому прийомі керівництвом районної ради реєструються та розглядаються в установленому законодавством порядку.

За 2017 рік до районної ради надійшло 149 звернень, з них 81 вирішені з позитивним результатом, на інші надані змістовні роз`яснення. Головою районної ради було розглянуто 92 звернення.

Аналіз роботи зі зверненнями громадян свідчить про збільшення їх загальної кількості у порівнянні з 2016 роком (149 проти 101).

Звернення надходили від різних верств населення: від ветеранів праці, пенсіонерів, вчителів, медпрацівників. Зокрема, поштою надійшло - 5, на особистому прийомі - 127, засобами електронного зв'язку отримано - 17. На розгляд керівництва надійшло 146 індивідуальних звернень, та 3 колективних. За категоріями населення звернення надходили від інвалідів І групи - 1; одиноких матерів - 1; пенсіонерів - 37; робітників - 3; працівників бюджетної сфери - 21; підприємців - 6; безробітних - 9; інших категорій - 73.

Актуальними для відвідувачів залишилися питання аграрної політики і земельних відносин - 21; транспорту і зв'язку - 8; соціального захисту - 22; праці і заробітної плати - 1; охорони здоров'я - 7; освіти - 2, інше - 88.

Активно громадяни почали цікавитись земельними питаннями, а саме: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, оренда земельних паїв, плата за оренду земельних паїв, інші.

Неодноразово надходили звернення мешканців сіл Бочечки, Сахни, Землянка, Заводське, Кошари, Пекарі, Карабутове, Кузьки, Красне, Білозерка, Курилівка, з приводу затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду як окремим фізичним особам, так і юридичним, що знаходяться за межами населених пунктів. Дані питання були розглянуті і затверджені на пленарних засіданнях районної ради.

Серед питань, що стосуються освіти та організації навчального процесу у навчальних закладах району, найбільш поширеними є питання щодо підвозу дітей до школи, підключення загальноосвітніх навчальних закладів до мережі Інтернет, проведенню поточних та капітальних ремонтів.

Порушувалось також питання щодо охорони здоров`я мешканців Конотопського району. До районної ради звернувся головний лікар центральної районної лікарні Носач В.В. щодо придбання і передачі в оренду системи багатофункціонального ультразвукового діагностичного сканеру E-CUBE 7 комунальному закладу "Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова" для проведення обстеження населення Конотопського району. Питання було розглянуте депутатами районної ради на сесії та була надана згода на передачу в оренду.

Виникають питання щодо організації автобусного сполучення на території району, пільгового проїзду працівників освіти та пенсіонерів. Спільно з ПП "Корунд-С, приватними перевізниками та сільськими головами врегульовано ситуацію щодо виконання водіями на маршрутах вимог стосовно пропорційного розподілу пільгових місць в автотранспорті між пасажирами - жителями населених пунктів, по території яких проходить відповідний маршрут.

Серед порушених у зверненнях питань є питання що стосуються будівництва та ремонту місцевих доріг та доріг державного значення, вуличного освітлення, вирубка аварійних дерев, тощо.

Чільне місце займає питання соціального захисту населення, в тому числі призначення субсидій. Програма житлових субсидій залишається у сфері соціального захисту населення однією з пріоритетних.

Непоодинокими є звернення з приводу заниження закупівельної ціни на молоко. Тому, реагуючи на чисельні звернення населення району, депутатами районної ради було прийняте та направлене звернення до адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, апарату Верховної Ради України, Народних депутатів України, щодо врегулювання закупівельних цін на молоко.

Отримані відповіді від органів влади вищого рівня були розглянуті на засіданні постійної комісії та доведені до відома заявників.

Також з метою ефективного вирішення з окремих питань, що хвилюють жителів територіальних громад району, районна рада неодноразово зверталася до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації.

За 2017 рік до районної ради надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації, з них: 3 запити надійшли поштою, 11 запитів отримано електронною поштою. 2 запити надійшло від громадян, а 12 - від юридичних осіб. На всі запити надано відповіді у встановлені законодавством терміни.

Робота зі зверненнями громадян у районній раді буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян усунення недоліків у цій сфері, виявлення проблем, які спричиняють звернення громадян та безумовне виконання вимог законодавства про звернення громадян.

Останнє оновлення ( 23.03.2018 10:00 )
 
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Грудень 2018 
ПВСЧПСН
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31           
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100