ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Інформація про звернення Версія для друку

Районна рада вважає звернення громадян та питання, які вони в них порушують, індикатором рівня соціально-економічного розвитку району, тому розгляду звернень, організації особистого прийому громадян приділяється значна увага.

Увага до заявника - це увага до конкретної людини, її потреб та запитів. Саме забезпечення життєвих інтересів громадян являється метою практичної роботи, яка здійснюється районною радою при розгляді звернень. Розглядати справи конкретно, допомагати максимально, проявляти тактовність, повагу до людей, чітко організовутати прийом громадян - саме такі вимоги керівництво районної ради втілює в життя при організації роботи із зверненнями громадян.

Робота із зверненнями громадян у Конотопській районній раді в 2016 році здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативно-правових актів.

Розпорядженням голови районної ради затверджено графік особистого прийому громадян головою, заступником голови, керуючим справами районної ради та графік особистого прийому громадян головою та заступником голови районної ради на території селищної та сільських рад району, які оприлюднені у засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті районної ради та доведені до населення через селищну та сільські ради.

Реєстрація та розгляд письмових звернень громадян та звернень, одержаних під час особистого і виїзного прийомів керівництва районної ради проводиться відповідно до Інструкції, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації».

Кількість звернень та тематика питань, які порушують громадяни, виявляють найбільш проблемні питання в забезпеченні життєдіяльності мешканців району.

Протягом 2016 року до районної ради надійшло 32 письмових звернення, з них 3 колективних, в порівнянні з минулим роком менше на 15 звернень. Керівництвом районної ради розглянуто на особистому прийомі громадян 69 звернень. Близько 65% звернень жителів району вирішені позитивно, на решту надані змістовні роз’яснення.

Найгостріші питання, які турбували мешканців району - питання соціального захисту: виділення матеріальної допомоги, призначення і виплата соціальної допомоги та субсидій, питання пенсійного забезпечення.

Актуальними також для відвідувачів залишилися питання аграрної політики і земельних відносин. Насамперед, це питання набуття прав на земельні ділянки на підставі цивільно-правових угод, їх безоплатної передачі, прийняття спадщини, виділення паю, оформлення державних актів на землю.

Досить часто порушувалися питання працевлаштування, забезпечення законності та правопорядку, комунального та шляхового господарства, заниження закупівельної ціни на молоко.

Звернення надходили від різних категорій населення: ветеранів праці, пенсіонерів, вчителів, медпрацівників та інших верств населення.

Всі звернення, що надходять до районної ради, опрацьовуються в день надходження керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Заявникам надається чітка, обгрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством.

З метою ефективного вирішення окремих питань, що хвилюють жителів територіальних громад району, районна рада зверталася до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації, народних депутатів, вищих органів влади.

            За 2016 рік до районної ради надійшло 6 запитів на отримання публічної інформації, на які було надано відповіді у встановлені законодавством терміни.

 
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Лютий 2018 
ПВСЧПСН
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728       
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100