ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 2 півріччя 2013 року Версія для друку

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 2 півріччя 2013 року,

затвердженого рішенням районної ради від 29.05.2013

У другому півріччі 2013 року робота районної ради проводилась відповідно до чинного законодавства та плану роботи, затвердженого рішенням районної ради  від  29.05.2013.

Питання, затверджені планом роботи на 2 півріччя 2013 року, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях районної ради розглянуті, окрім, питань: про районний бюджет на 2014 рік та про програму економічного та соціального розвитку Конотопського району на 2014 рік.

В той же час за пропозицією постійних комісій районної ради, відділів, управлінь райдержадміністрації в другому півріччі 2013 року на пленарних засіданнях ради розглянуто ще 63 інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії у співпраці з управліннями та відділами райдержадміністрації (фінансовим, соціального захисту населення, відділами економічного розвитку і торгівлі, фінансово-господарського забезпечення), виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на ІІ півріччя 2013 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 11 засідань комісії, де були затверджені звіти за І квартал, півріччя та 9 місяців про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та виконання районного бюджету,  також постійно розглядається і вноситься на розгляд районної ради зміни до районного бюджету. За внесеними пропозиціями  на засіданнях було також розглянуто багато інших питань. З усіх питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

Постійною комісією районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту проведено 4 засідання. Були розглянуті та затверджені на сесії програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки; розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2014-2016 роки, «Молодь Конотопщини» на 2014 рік. Також депутати вивчали, опрацьовували та розглядали на своїх засіданнях питання, що стосуються: прийняття міжбюджетного трансферту в 2013 році для придбання телевізора та для реконструкції діючої системи опалення і встановлення модульної котельні на твердому паливі в Дубов’язівському навчально-виховному комплексі «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області; прийняття міжбюджетного трансферту в 2013 році для придбання предметів довгострокового використання в Попівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району. Не залишились поза увагою членів комісії і  питання готовності закладів освіти Конотопського району до нового 2013-2014 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, а також утворення комунальної установи «Районний методичний кабінет Конотопської районної ради» та затвердження її Статуту. З усіх питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

В другому півріччі 2013 року постійною комісією районної ради мандатною, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності проведено 5 засідань, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи  та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Належна увага приділялась здійсненню контролю  за  виконанням раніше прийнятих рішень районної ради.

Депутати  розглянули  клопотання  Конотопського  міськрайонного   суду щодо затвердження списку народних засідателів Конотопського міськрайонного   суду    Сумської  області.

На розгляд  комісії  районною  державною  адміністрацією  були  надані  проекти  програм:  запобігання та протидії  корупції  на 2013 – 2015  роки і    «Правопорядок» на 2013-2015 роки. Дані  програми  були  погоджені  рішенням членів  комісії.

Всього за  пропозицією постійної  комісії  11  питань  було  внесено  на  розгляд  ради,  прийняті  відповідні   рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 3 засідання.

 В порядку контролю депутати заслухали хід виконання раніше  прийнятих рішень районної ради.

Розглянуто та затверджено  проект цільової програми «Про  здійснення  внесків  до  статутного  капіталу  комунального підприємства «Проектно-виробниче  архітектурно-планувальне  бюро  Конотопської районної  ради на 2013 рік». Також, підтримані комісією запропоновані зміни до  установчих документів  комунального підприємства «Проектно-виробниче  архітектурно-планувальне  бюро  Конотопської районної  ради». 

В межах  повноважень постійної  комісії  розглянуто  та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані в оренду як окремим  фізичним  особам, так і для подальшої  передачі їх в оренду шляхом проведення земельного аукціону земельних  ділянок,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  -   5).

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних рішеннях районною радою прийняті рішення. 

У 2 півріччі 2013 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту  проведено 2 засідання, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На засіданнях постійної комісії в порядку контролю заслухали питання про хід виконання рішення районної ради від 14.12.2012 «Про програму підтримки малого та середнього підприємництва Конотопського району на 2013-2014 роки». Також заслухано хід виконання рішення районної ради від 23.05.2013 “Про план роботи районної ради на II півріччя 2013 року” та затверджено план роботи комісії на I півріччя 2014 року.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

 

Відповідно до затвердженого плану навчання, з метою вивчення Законів України, нормативно-правових актів та постійного підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, секретарів сільських рад, посадових осіб місцевого самоврядування в районній раді продовжує функціонувати «Університет правових знань».

            Як правило, навчання проводяться на передодні пленарного засідання ради. На заняттях вивчаються питання, що є актуальними на сьогодні та від вирішення яких залежить життєдіяльність територіальних громад району. Зокрема, це: нове в законодавстві України щодо соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, земельних відносин та інші питання.

            За звітний період у районній раді проведено  3 засідання Університету,  де розглянуто та вивчено 9 питань.

27 вересня 2013 року на навчанні депутати районної ради, селищний та сільські голови району розглянули питання щодо можливості отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці; нове в законодавстві з питань соціального захисту населення.

8 листопада 2013 року проведено теоретичне навчання з депутатами районної ради, селищним та сільськими головами, де присутні мали змогу ознайомитися з такими питаннями: порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги; стан водопостачання та якість води в Конотопському районі; реалізація механізму компенсації роботодавцю фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за працевлаштування безробітних, в тому числі громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

18 грудня 2013 року проведено теоретичне навчання з депутатами районної ради, селищним та сільськими головами, де присутні мали змогу ознайомитися з такими питаннями: реєстрація права постійного користування земельною ділянкою; призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; пенсійне забезпечення працівників сільського господарства; стан і профілактика інфекційних захворювань серед населення Конотопського району.

Крім цього, 19 липня 2013 року відбулося навчання секретарів селищної, сільських рад з наступним порядком денним: про Концепцію реформування територіальної організації влади в Україні; про стан діловодства в роботі зі зверненнями громадян; про організацію виконання завдань, визначених розпорядженнями і дорученнями голови Конотопської районної державної адміністрації; про порядок уточнення бази даних Державного реєстру виборців; про впровадження реєстрації актів цивільного стану у виконкомах селищної, сільських рад.

11 вересня 2013 року на навчанні секретарі селищної, сільських рад розглянули питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян; про порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі.

З метою підвищення професійного рівня та знання нормативно-правової документації проводяться навчання виконавчого апарату районної ради. За зазначений період проведено 4 заняття, на яких розглянуто 4 питання.

Враховуючи, що всі пункти рішення районної ради від 29.05.2013 «Про план роботи районної ради на 2 півріччя 2013 року» виконані, вноситься пропозицію зняти його з контролю та затвердити план роботи районної ради на 1 півріччя 2014 року.


Заступник голови

районної ради                                                           В.М.Малігон

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100