ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 1 півріччя 2013 року Версія для друку

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2013 року,

затвердженого рішенням районної ради від 24.12.2012

 

У 1 півріччі 2013 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  24.12.2012 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2013 року”.

            Згідно з затвердженим планом роботи районною радою розглянуті всі питання, які передбачалось розглянути на пленарних засіданнях і 48 питань було запропоновано для розгляду постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації та погоджені на президії районної ради.

 За звітний період було проведено 20 засідань постійних комісій.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії у співпраці з управліннями та відділами райдержадміністрації (фінансовим, економічного розвитку і торгівлі, соціального захисту населення, фінансово-господарського забезпечення і сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю), виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на І півріччя 2013 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 6 засідань комісії (в тому числі 1 спільне), на яких були заслухані та обговорені звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку району та виконання районного бюджету за 2012 рік;  звіт голови районної ради про свою діяльність; звіт голови Конотопської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2012 рік, також заслухані звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та районного бюджету на І квартал 2013 року.

В першому півріччі 2013 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту проведено 3 засідання (із них: 1 спільне), на яких розглянуті всі питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Комісією заслухано хід виконання рішення районної ради від 15.08.2012 «Про програму розвитку сільських територій Конотопського району на період до 2020 року», також обговорювалося питання благоустрою населених пунктів району та інші.

            Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2013 року проведено 5 засідань, на яких опрацьовано і подано на розгляд сесії 24 питання, що стосуються освітянсько-культурної та медико-соціальної сфери життя району.

            Після розгляду комісією, за пропозиціями райдержадміністрації, були внесені на розгляд ради районні  програми: відпочинку та оздоровлення дітей, зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних підрозділів Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району, зміцнення матеріально-технічної бази та проведення реконструкції приміщення відділення соціально-побутової адаптації в складі територіального центру, яке розташоване на території с. Дептівка Конотопського району, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створена районна психолого-медико-педагогічна консультація. Разом з цим, викладено в новій редакції районну програму соціального захисту окремих категорій населення на 2013 рік.

            Крім цього були внесені зміни до раніше прийнятих програм таких, як: відпочинку та оздоровлення дітей на 2013 рік, «Освіта Конотопщини на 2012-2015 роки», підтримки районної організації ветеранів війни і праці на 2011-2013, про безоплатну передачу санітарних автомобілів з спільної власності сіл, селища Конотопського району до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

У порядку контролю комісія проаналізувала інформацію про хід виконання раніше прийнятих районних програм та рішень: соціального захисту окремих категорій населення району на 2012  рік; «Вчитель» на 2007-2012 роки; «Освіта Конотопщини на 2012-2015 роки»; «Дитячі меблі» на період до 2015 року; підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року та інші.

В першому півріччі 2013 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності  проведено 5  засідань (з них  1 – спільне), на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

            На засіданнях постійної комісії розглянуті  заплановані  питання:

- хід   виконання  рішення  районної  ради від 29.02.2012 „Про районну  комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на  території Конотопського  району   на 2012-2015 роки”;

             - хід  виконання  рішення  районної  ради від 20.02.2009 „Про  районну   програму  підвищення безпеки  дорожнього руху  на 2009-2012 роки”;      

- хід  виконання  рішень  районної  ради від  16.05.2012 та 15.08.2012  „Про    присвоєння  звання  «Почесний  громадянин  Конотопського  району”.

Також розглянули  зміни до рішення районної ради  від 01.12.2010 «Про   організацію прийому громадян  району депутатами   районної  ради шостого скликання».

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку проводила свою роботу відповідно до плану роботи районної ради,  затвердженого на 1 півріччя 2013 року.

Постійною комісією було проведено 5 засідань (із них одне спільне).

В порядку контролю депутати заслухали хід виконання раніше  прийнятих рішень  районної ради:

- від  31.01.2012 «Про викладення  комплексної   районної  програми охорони навколишнього природного середовища до 2015 року в новій  редакції»;

-від 24.09.2010 «Про погодження  надання  в користування ДП «Конотопське  лісове  господарство»  мисливських  угідь на  території  району»;  

-від 16.02.2011 «Про внесення  змін  та  доповнень  до  рішення  районної  ради  від 24.09.2010 «Про погодження  надання  в користування ДП «Конотопське  лісове  господарство»  мисливських  угідь на  території  району»;  

- від 21.03.2012 «Про районну  цільову   програму  підтримки  індивідуального  житлового   будівництва «Власний  дім» на  2012-2015 роки» .

За пропозицією районної державної адміністрації розглянуто і  затверджено в новій редакції 2 програми: освітлення  населених  пунктів  Конотопського  району  на 2012 – 2015 роки та розроблення  та  оновлення  містобудівної  документації  населених пунктів  Конотопського  району  на 2012 – 2015 роки.  

В межах  повноважень постійної  комісії  розглянуто та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які надані в оренду як окремим  фізичним  особам, так і для подальшої  передачі їх в оренду шляхом проведення земельного аукціону земельних  ділянок,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  - 6).

             

Відповідно до затвердженого плану навчання, з метою вивчення Законів України, нормативно-правових актів та постійного підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, секретарів сільських рад, посадових осіб місцевого самоврядування в районній раді продовжує функціонувати «Університет правових знань».

            Як правило, навчання проводяться на передодні пленарного засідання ради. На заняттях вивчаються питання, що є актуальними на сьогодні та від вирішення яких залежить життєдіяльність територіальних громад району. Зокрема, це: нове в законодавстві України щодо соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, земельних відносин та інші питання.

            За звітний період у районній раді проведено 5 занять, де розглянуто та вивчено 16 питань.

30 січня 2013 року на навчанні депутати районної ради, селищний та сільські голови району розглянули питання щодо обліку безхазяйного майна та Закон України «Про зайнятість населення».

20 лютого 2013 року проведено теоретичне навчання з депутатами районної ради, селищним та сільськими головами, де присутні мали змогу ознайомитися з такими питаннями: профілактика інфекційних захворювань; державна реєстрація права власності на нерухоме майно; висвітлення основних положень Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік» щодо запровадження нових державних соціальних стандартів.

22 березня 2013 року депутати районної ради, селищний та сільські голови району вивчали про: нове в земельному законодавстві; задачі та функції Конотопської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, дитяча оздоровча кампанія 2013 року; порядок відстрілу бродячих собак і котів з метою уникнення та недопущення поширення сказу в Конотопському районі; порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, відповідно до Закону України від 07.04.2011 «Про засади запобігання і протидії корупції». 

24 квітня 2013 року проведено навчання депутатів районної ради, селищного, сільських голів району, де розглянули: нове в законодавстві з питань соціального захисту населення; порядок зарахування страхового стажу; державні санітарні норми та правила утримання територій населених пунктів.

29 травня 2013 року взяли участь у навчанні депутати, селищний та сільські голови, де розглянули питання: забезпечення реалізації ст.30 Закону України «Про зайнятість населення» на підвищення конкурентоспроможності безробітних; порядок розроблення документів правового характеру, що регулюють трудові відносини; перепис населення та обговорили постанову Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Крім цього, 3 квітня 2013 року у Конотопському районі відбувся виїзний семінар на тему: “Актуальні питання розвитку місцевого самоврядування на сучасному етапі” у якому взяли участь: міські, селищні, сільські голови, голови районних рад Конотопського, Буринського районів області та Підлипненський сільський голова м. Конотоп. На семінарі обговорювалися такі питання:

- «Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування»;

- «Практика формування та виконання місцевих бюджетів, джерела додаткових надходжень. Укладання соціально-економічних угод»;

- «Регулювання земельних відносин. Нове у земельному законодавстві України»;

- «Правові аспекти управління комунальною власністю територіальних громад. Порядок взяття на облік збереження та використання безхазяйного нерухомого майна»;

- «Містобудівна документація на місцевому рівні. Розроблення та затвердження генеральних планів сільських населених пунктів»;

- «З досвіду роботи сільського голови з актуальних питань діяльності органу місцевого самоврядування».

З метою підвищення професійного рівня та знання нормативно-правової документації проводяться навчання виконавчого апарату районної ради. За зазначений період проведено 6 занять, на яких розглянуто 6 питань.

 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100