ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 2 півріччя 2012 року Версія для друку
24.12.2012 00:00

   

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 2 півріччя 2012 року,

затвердженого рішенням районної ради від 16.05.2012

У другому півріччі 2012 року робота районної ради проводилась відповідно до чинного законодавства та плану роботи на 2 півріччя 2012 року, затвердженого рішенням районної ради  від  16.05.2012.

Планом роботи на пленарних засіданнях районної ради передбачалося розглянути 8 питань, фактично з них розглянуто 7 питань та за пропозицією постійних комісій районної ради, відділів, управлінь райдержадміністрації у другому півріччі 2012 року на пленарних засіданнях ради розглянуто ще 86 інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

У зв’язку з тим, що у жовтні місяці 2012 року голова районної ради виступав перед громадою про проведену роботу районною радою, то питання «Про звіт голови районної ради про свою діяльність» пропонується перенести на перший квартал 2013 року.

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та питань реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради у співпраці з управліннями райдержадміністрації (фінансовим, економіки, праці та соціального захисту населення, відділами фінансово-господарського забезпечення і сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю) підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на ІІ півріччя 2012 року. Підготовлено та  проведено 19 засідань комісії та розглянуто 35 питань. З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті відповідні рішення.

За звітній період відбулось 5 засідань постійної комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту, на яких опрацьовано 61 питання, що стосуються освітянсько-культурної та медико-соціальної сфери життя району. 

Так, у порядку контролю комісія проаналізувала інформацію про хід виконання 14 районних програм, затверджених рішеннями районної ради.

Також, розглянуто хід виконання рішень від 29.12.2011 „Про викладення в новій редакції рішення районної ради від 18.11.2011 „Про передачу майна Гутівського НВК «ЗОШ I-II ст.-ДНЗ» із балансу відділу освіти Конотопської РДА на баланс відділу охорони здоров’я Конотопської РДА” та від 31.01.2012 „Про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району”.

Постійна комісія заслухала інформації відповідних начальників управлінь і відділів райдержадміністрації про здійснення делегованих районній державній адміністрації районною радою повноважень у сфері освіти, культури і туризму, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, та інформацію про роботу Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району в 2012 році.  

Згідно з планом роботи у 2 півріччі 2012 року всі питання комісії розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

У другому півріччі 2012 року постійною комісією районної ради мандатною, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності проведено 4 засідання на яких розглянуті 6 питань, які передбачені планом роботи  та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Належна увага приділялась здійсненню контролю  за  виконанням  рішень ради. Так на її засіданнях було заслухано  хід  виконання  раніше прийнятих рішень районної  ради:

- від 29.02.2012 „Про районну  комплексну  програму  профілактики  правопорушень та  боротьби зі злочинністю   на 2012-2015  роки”;

- від 01.12.2010 „Про організацію прийому громадян депутатами  районної  ради шостого  скликання».

Також було розглянуто і погоджено клопотання про присвоєння  звання «Почесний громадянин Конотопського району» Кременю Василю  Григоровичу.

А ще депутати розглянули  лист Державної судової  адміністрації України та погодили кандидатури громадян, які  постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Конотопського міськрайонного суду Сумської  області, відповідають  вимогам  статті 59 Закону  України  «Про судоустрій і  статус  суддів» і дали  згоду  бути  присяжними.

За  пропозицією постійної комісії  3  питання  були  внесені  на  розгляд  районної ради,  прийняті  відповідні   рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку  провела 7 засідань, де розглянули 11 питань. В порядку контролю депутати заслухали хід виконання раніше  прийнятих рішень районної ради.

За пропозицією  районної  державної  адміністрації розглянуто проект     цільової програми «Про реалізацію на території Конотопського району Проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько – український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO», який був  затверджений  рішенням районної ради від 29 червня 2011 року, також були внесені зміни до Програми використання та охорони земель району на 2008-2015 роки.

В межах повноважень постійної комісії розглянуто та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані в оренду як окремим  фізичним  особам, так і для подальшої  передачі їх  в оренду шляхом  проведення земельного аукціону земельних  ділянок,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього - 12).

Всі питання, передбачені постійною комісією для розгляду на її засіданнях та пленарних засіданнях районної ради у 2 півріччі 2012 року розглянуті, прийняті відповідні рішення. 

У 2 півріччі 2011 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту  проведено 3 засідання, на яких розглянуті 4 питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На цих засіданнях в порядку контролю комісії заслухали такі питання, як: торгівельне обслуговування жителів населених пунктів Конотопського району; хід виконання рішення Конотопської районної ради «Про програму підтримки малого підприємництва у Конотопському районі на 2011 - 2012 роки» та про районну професійну комісію з питань створення фермерських господарств.

У грудні депутати затвердили програму підтримки малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2013 – 2014 роки.

З усіх розглянутих питань постійною комісією та по відповідних питаннях районною радою прийняті рішення.

 

Відповідно до затвердженого плану, з метою ознайомлення з законами України та іншими нормативно-правовими актами, для підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, посадових осіб місцевого самоврядування, в районній раді продовжує функціонувати «Районний університет правових знань».

Як правило, навчання проводяться на передодні пленарного засідання ради. На заняттях вивчаються питання, що є актуальними на сьогодні, та від вирішення яких залежить життєдіяльність територіальних громад району. Зокрема, це: нове в законодавстві України щодо соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, земельних відносин та інші питання.

У 2 півріччі 2012 року в районній раді було проведено 4 заняття.

26 вересня 2012 року проведено теоретичне навчання з депутатами районної ради, селищним та сільськими головами, де присутні мали змогу ознайомитися з такими питаннями: про надання відомостей про виборців до Державного реєстру виборців, для складання попередніх і уточнених списків виборців, та про тимчасову зміну місця голосування виборців у ході проведення чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; про державну реєстрацію актів цивільного стану виконавчими органами сільських рад; щодо забезпечення ТВ – тюнерами пільгової категорії населення; порядок підготовки та подання документів для призначення пенсій на пільгових умовах.

14 листопада 2012 року на навчанні депутати районної ради, селищний та сільські голови району розглянули питання щодо соціальної підтримки пільгової категорії населення; дотримання санітарних норм і правил підприємствами торгової мережі по реалізації харчових продуктів; про зміни у фінансуванні оплачуваних громадських робіт.

14 грудня 2012 року депутати районної ради, селищний та сільські голови району вивчали про:

- про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування членів фермерських та особистих селянських господарств;

- дотримання санітарно – гігієнічних правил в навчально-виховних закладах;

- новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень установами юстиції та нагадали про порядок ведення трудових книжок.

З метою підвищення професійного рівня та знання нормативно-правової документації проводяться навчання виконавчого апарату районної ради. За звітний період проведено 3 заняття, на яких розглянуто 5 питань.

У вересні 2012 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся виїзний семінар для селищного та сільських голів району, на тему: «Пріоритетні напрями розвитку сільських територій», де обговорили такі питання:

- соціальні ініціативи Президента України;

- розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні;

- надходження податків та резерви наповнення місцевих бюджетів;

- врегулювання земельних відносин та шляхи наповнення місцевих бюджетів;

- шляхи покращення епізоотичної ситуації на території Сумської області;

- охорона навколишнього середовища;

- особливості діяльності фонду підтримки фермерських господарств;

- результати реалізації та можливості участі в програмі «Власний дім». Після теоретичної частини семінару відбулось практичне заняття у Садівській сільській раді.

Враховуючи, що всі пункти рішення районної ради від 16.05.2012 «Про план роботи районної ради на 2 півріччя 2012 року» виконані, вношу пропозицію зняти його з контролю та затвердити план роботи районної ради на 1 півріччя 2013 року.

 

 

 

Заступник голови

районної ради                                                             В.М.Малігон

Останнє оновлення ( 12.01.2015 14:52 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100