ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
за 1 півріччя 2012 року Версія для друку
15.05.2012 23:00

Звіт

про виконання плану роботи районної ради за 1 півріччя 2012 року,

затвердженого рішенням районної ради від 29.12.2011

У 1 півріччі 2012 року робота районної ради проводилася у відповідності до чинного законодавства та рішення  районної  ради  від  29.12.2011 “Про план роботи районної ради на 1 півріччя 2012 року”.

            Згідно з затвердженим планом роботи районною радою передбачалося на пленарних засіданнях розглянути 20 питань. Розглянуто 55 питань, із них 19 запланованих. 35 питань було запропоновано для розгляду постійними комісіями районної ради, відділами, управліннями райдержадміністрації та погоджені на президії районної ради, прийняті відповідні рішення, одне з них було розглянуто тільки на засіданні постійної комісії і за пропозицією комісії не вносилось на сесію районної ради

 За звітний період було проведено 9 засідань постійних комісій, із них 1 спільне засідання п’яти постійних комісій.    

Постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та реалізації державної регуляторної політики згідно з затвердженим планом роботи районної ради та планом роботи постійної комісії у співпраці з управліннями райдержадміністрації (фінансовим, економіки, праці та соціального захисту населення, відділами фінансово-господарського забезпечення і сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю), виконавчим апаратом районної ради підготовлені та розглянуті всі питання, заплановані на І півріччя 2012 року.

За звітний період підготовлено та  проведено 8 засідань комісії, де були затверджені звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку району та виконання районного бюджету за 2011 рік,  звіт постійної комісії, звіт голови Конотопської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2011 рік. За внесеними пропозиціями  на засіданнях було також розглянуто багато інших питань.

В першому півріччі 2012 року постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту проведено 3 засідання (із них: 1 спільне), на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

На спільному засіданні 5 постійних комісій 27 січня 2012 року в порядку контролю заслухано звіт постійної комісії районної ради з питань аргопромислового комплексу, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту та хід виконання рішення районної ради від 20.08.2008 «Про програму розвитку кооперативного руху на селі в районі на 2008-2011 роки».

24 лютого 2012 року заслухали хід виконання рішення районної ради від 26.03.2008 «Про районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2008-2012 роки».

11 травня на засіданні комісії обговорювалось питання благоустрою населених пунктів району. В квітні-травні в районі проводилась Всеукраїнська щорічна весняна акція „За чисте довкілля”.

За пропозицією комісії у зв’язку з виконанням знято з контролю рішення районної ради від 20.08.2008 «Про програму розвитку кооперативного руху на селі в районі на 2008-2011 роки».

Постійною комісією з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту в 1 півріччі 2012 року проведено 4 засідання. В порядку контролю розглянуто 25 питань. За рішенням ради взято на контроль комісії 10 рішень.

Комісією проаналізовано хід виконання 23 рішень та рекомендовано зняти їх з контролю у зв’язку з виконанням та закінченням терміну дії.

За пропозицією райдержадміністрації розглянуті проекти районних програм з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012 - 2016 роки, „Освіта Конотопщини на 2012-2015 роки”, зайнятості населення району на 2012-2014 роки.

Погоджено внесення змін до рішень районної ради  по  програмах „Вчитель“ на 2007-2012 роки, «Цукровий діабет» на 2011-2013 роки. Розглянуто  та затверджено нову редакцію районної  програми соціального захисту осіб, які потребують лікування шляхом гемодіалізу, на 2012 рік.

Комісія підтримала пропозицію відділу освіти райдержадміністрації по затвердженню переліку  об’єктів соціальної сфери Конотопського району, що потребують капітального ремонту та реконструкції.

Також, за рекомендацією комісії було прийнято рішення районної ради про відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу для побутових потреб пільговому контингенту району готівкою та про встановлення середньої вартості харчування в пришкільних та профільних оздоровчих таборах.

В порядку контролю депутати заслухали хід виконання рішення районної ради від 19.08.2009 „Про районну цільову програму „Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки”, з урахуванням змін від 20.09.2011.

В першому півріччі 2012 року постійною комісією мандатною, з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності  проведено 4  засідання, з них  1 - спільне п’яти  постійних комісій, на яких розглянуті питання, які передбачені планом роботи та в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

            На засіданнях постійної комісії розглянуті  заплановані  питання:

- хід   виконання  рішення  районної  ради від 22.10.2008 „Про районну  комплексну  програму  профілактики  правопорушень  на 2008-2011 роки”;

             - хід  виконання  рішення  районної  ради від 22.10.2008 „Про  районну   програму  підвищення безпеки  дорожнього руху  на 2009-2012 роки”;      

- хід  виконання  рішення  районної  ради від  10.06.2011 „Про  надання  згоди  на  прийняття  нерухомого  майна  Конотопської районної  державної адміністрації  з  державної  власності  у спільну  власність  територіальних  громад  сіл, селищ Конотопського  району”;

- хід виконання  рішення  районної ради  від 29.12.2011 «Про   організацію звітів (зустрічей) депутатів Конотопської  районної  ради  шостого  скликання  перед  виборцями».

В комісії обговорили  та  направили  на  розгляд ради  запропонований  районною  державною  адміністрацією проект щодо  запровадження  районної  відзнаки – звання «Почесний громадянин  Конотопського  району».

За  пропозицією постійної  комісії  7  питань  було  внесено  на  розгляд  ради,  прийняті  відповідні   рішення.

Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, екології, будівництва, транспорту та зв’язку проводила свою роботу відповідно до плану роботи районної ради,  затвердженого на 1 півріччя 2012 року.

 В порядку контролю депутати заслухали хід виконання раніше  прийнятих рішень  районної ради:

- від  29.06.2011 «Про  цільову програму «Про реалізацію на території Конотопського району Проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько – український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO»;

-  від  18.03.2009 « Про  районну  програму «Сільська криниця»  на 2009-2015 роки»;

- від  29.12.2006 «Про хід  виконання   районної  програми  забезпечення  населення  району  якісною  питною  водою  в  достатній  кількості  на  2006-2015 роки»;

- від  26.09.2007 «Про  районну  цільову  програму   підтримки   індивідуального   житлового  будівництва «Власний  дім» на  2006-2011 роки»;

- від  28.12.2007 «Про  програму використання  та  охорони  земель  на  2008-2015 роки».

-  від 30.03.2011 «Про  районну  програму  реформування  та  розвитку  житлово-комунального  господарства  на  2010-2014  роки».

За пропозицією районної державної адміністрації розглянуті та затверджені  проекти  цільових   програм:

- освітлення населених пунктів Конотопського району на 2012- 2015 роки;

- підтримки  індивідуального  житлового  будівництва  «Власний дім»  на 2012- 2015 роки.

В межах  повноважень постійної  комісії  розглянуто  та погоджено на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які  надані   в оренду як окремим  фізичним  особам, так і для подальшої  передачі їх  в оренду шляхом  проведення земельного аукціону земельних  ділянок,  які  знаходяться  за  межами  населених  пунктів (всього  -10).

Питання «Про  цільову програму «Про реалізацію на території Конотопського району Проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько – український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO»  постійною комісією розглянуто та рекомендовано не вносити  на  розгляд  ради (так як  було  заплановано), а розглянути дане питання після завершення всіх розрахунків.

             

Відповідно до затвердженого плану, з метою ознайомлення з законами України та іншими нормативно-правовими актами для підвищення теоретичного рівня знань депутатів, селищного та сільських голів, посадових осіб місцевого самоврядування в районній раді продовжує функціонувати «Районний університет правових знань».

У звітному періоді під час навчання депутатів районної ради, селищного та сільських голів, секретарів, бухгалтерів рад району вивчені такі питання:

31 січня 2012 року

- Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування в селищній, сільських радах;

-   Основні Норми Закону України «Про захист персональних даних»;

- Стан залучення безробітних громадян до професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

29 лютого 2012 року

- Порядок заповнення відомості про майно, доходи, видатки і зобов’язання фінансового характеру;

          - Порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

            - Ведення книг по господарського обліку;

- Перепис населення;

- Забезпечення виконання вимог ст.77 Бюджетного кодексу в частині забезпечення у першочерговому порядку потреби в асигнуваннях на заробітну плату працівників бюджетних установ та проведення розрахунків за енергоносії, комунальні послуги та послуги зв’язку, що споживаються бюджетними установами.

21 березня 2012 року

- Порядок реєстрації громадських організацій виконкомами селищної, сільських рад;

- Дотримання вимог санітарного законодавства щодо забезпечення населення району доброякісною питною водою;

          -  Про дотримання санітарних вимог щодо благоустрою населених пунктів району;

            - Організація та проведення громадських робіт.

16 травня 2012 року

- Порядок ведення трудових книжок.

Крім цього, 14 березня 2012 року відбувся виїзний семінар на тему: “Актуальні проблеми розвитку місцевого самоврядування на сучасному етапі” у якому взяли участь: міські, селищні, сільські голови, голови районних рад Конотопського та Буринського районів області та Підлипенський сільський голова м. Конотоп. На семінарі обговорювалися такі питання:

-     «Про застосування  Законів України «Про захист персональних даних» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в роботі органів місцевого самоврядування»;          

- «Напрямки бюджетної та економічної політики в Україні. Роль територіальних громад у залученні додаткових доходних джерел до місцевих бюджетів»;

-   «Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері використання земельних ресурсів. Про нове в земельному законодавстві України»; 

«Повноваження органів місцевого самоврядування  у сфері  управління комунальною власністю»;

- «Вирішення практичних питань розвитку сільських територій області та про надання адміністративних послуг населенню».

Останнє оновлення ( 04.01.2016 11:10 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Листопад 2017 
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930     
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100