ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Конотопське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує Версія для друку
23.03.2020 00:00

ImageЗАПРАЦЮВАВ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ ФОНДУ

            З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України розпочав функціонувати телеграм-канал Фонду: t.me/socialfund.

 

На цьому інформаційному ресурсі оперативно розміщується інформація щодо стану фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні, декретні виплати), страхових виплат потерпілим на виробництві. Тут також  повідомляється про особливості оплати лікарняних під час карантину, надання медичних та соціальних послуг, публікуються новини соціального страхування, тощо.

            Поява телеграм-каналу сприяє розширенню інформаційного простору з метою забезпечення широкої гласності діяльності Фонду соціального страхування України.

***

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВІД ФОНДУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

В умовах встановленого карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу  Конотопське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області здійснює фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат у звичному порядку.

            Так, з початку року до відділення звернулося  725  роботодавців з заявами-розрахунками на фінансування лікарняних для своїх працівників. Замовлено  6 032 870,79  грн для оплати листків з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах, допомоги на поховання для   9  застрахованих осіб.

            Станом на 23.03.2020 відділення профінансувало заяви-розрахунки, надані страхувальниками по 28.02.2020 включно. Непрофінансованими поки що залишаються заяви-розрахунки, подані за  14  робочих днів на суму  1 161 625,05 грн.

            Протягом минулого року на оплату тимчасової непрацездатності відділення спрямувало  19 177 730,23 грн. На ці цілі в 2020 році кошторисом передбачено  22 511 300,00 грн, що на 16 відсотків більше, ніж торік.

            Водночас, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19  вжито заходів упередження зараження цією хворобою. Так, у відділенні тимчасово обмежено доступ відвідувачів. Натомість запроваджено дистанційну форму вирішення питань засобами телефонного та електронного звязку, а на вході в адмінприміщення відділення встановлено спеціальну скриньку для кореспонденції та документів. Роботодавцям рекомендовано дистанційно  подавати заяви-розрахунки на оплату лікарняних і звіти. З 19 березня цього року призупинено оформлення договорів на проходження реабілітації працюючих і медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування потерпілих на виробництві за кошти Фонду.

            Внаслідок запровадження карантину, спричиненого  пандемією коронавірусу, розширено перелік страхових випадків, за якими Фонд фінансує надання допомог.

            Оскільки карантин є окремим страховим випадком, то на період його дії Фонд оплачує лікарняні, видані інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС у зв’язку з відстороненням від роботи. Отримати такий лікарняний можуть тільки особи, робота яких повязана з обслуговуванням населення у двох випадках. По-перше, якщо ці особи були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями. Й по-друге, у разі неможливості здійснення тимчасового переведення цих осіб за їх згодою на іншу роботу, не повязану з ризиком поширення інфекційних хвороб. Допомога за такими лікарняними оплачується Фондом з першого дня за весь час відсутності на роботі.

            Право на компенсацію втраченого заробітку від Фонду мають також усі працюючі у разі самоізоляції під меднаглядом або перебування в лікарні у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусу. Допомога від Фонду за цим страховим випадком складе 50 відсотків від середньої заробітної плати застрахованої особи незалежно від тривалості страхового стажу та буде фінансуватись з шостого дня непрацездатності. Перші п’ять днів оплачуються за рахунок коштів роботодавця.

            У разі хвороби дитини віком до 14 років для особи, яка здійснюватиме догляд за нею вдома або в умовах стаціонару, Фонд компенсує втрачений заробіток, починаючи з першого дня догляду. Проте законодавством не передбачено надання допомоги по догляду за дітьми, які не є хворими та перебувають удома внаслідок карантину.

            Докладні консультації щодо особливостей оплати Фондом лікарняних на період карантину можна отримати за телефонами:

            Гарячої лінії Фонду: 0-800-501-892 або +38 (044) 206-14-70

            Гарячої лінії управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області: (0542) 67-12-30, 67-11-12

            Гарячої лінії Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області: (05447)  6-56-84 .

                                                                           

                                                                                                                                       Конотопське відділення            

                                                                                                                                       управління виконавчої

                                                                                                                                       дирекції Фонду соціального

                                                                                                                                       страхування України у  

                                                                                                                                       Сумській області

 

 

Останнє оновлення ( 26.03.2020 12:19 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Вересень 2020 
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930       
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100