ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА РАДА

IP Master
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ПОШУК НА САЙТІ

 

НАШ РАЙОН

ПОСИЛАННЯ
Президент України
 
Відбулася 35 сесія Конотопської районної ради 7 скликання Версія для друку
24.01.2020 00:00

Image24 січня 2020 року відбулася 35 сесія Конотопської районної ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний і сільські голови, представники засобів масової інформації.

Основними питаннями порядку денного сесії були звіт голови районної ради Анатолія Боярчука про свою діяльність, публічний звіт голови Конотопської районної державної адміністрації Миколи Горбенка про виконання у 2019 році програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень, а також звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки та районного бюджету Конотопського району за 2019 рік.

Коротко характеризуючи роботу органу місцевого самоврядування, голова районної ради Анатолій Боярчук констатував: «Підбиваючи підсумки діяльності за 2019 рік звітую з розумінням того, що результати діяльності голови районної ради визначаються ефективністю роботи всього  представницького органу в цілому і кожного депутата зокрема.  Протягом року депутатський корпус Конотопської районної ради працював злагоджено, цілеспрямовано та стабільно.

Діяльність Конотопської районної ради  в звітному періоді спрямовувалась на захист спільних інтересів  територіальних громад району, ефективне управління об’єктами спільної  власності територіальних громад району, раціональне  використання фінансових ресурсів, розвиток освіти, культури, спорту та молодіжної політики, забезпечення соціального захисту населення, вирішення відповідно до законодавства питань регулювання земельних відносин, затвердження в установленому порядку та реалізацію районних програм.

Разом з депутатським корпусом ми намагалися  організувати роботу так, щоб якомога повніше та ефективніше виконувати свої обов’язки і головне – компетентно приймати відповідні рішення на благо розвитку Конотопського району та його мешканців».

Депутати взяли до відома звіти керівників району, затвердили звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки та районного бюджету Конотопського району за 2019 рік, внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки та районного бюджету Конотопського району на 2020 рік.

В ході сесії затвердили районну програму забезпечення виконання Конотопською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Конотопською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2020 рік.

Виклали в новій редакції районну програму «Розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради на 2020 рік» та фінансовий план на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради.

Районна рада затвердила: «Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Привокзальне Шаповалівської сільської ради Конотопського району Сумської області»; Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Конотопського району, засновником та органом управління яких є Конотопська районна рада; ліквідаційний баланс комунального підприємства «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро Конотопської районної ради».

Також, депутати проголосували за передачу міжбюджетних трансфертів по освітній та медичній галузях. Прийняли рішення про зняття з контролю окремих рішень районної ради.

Image

Image

Image

Image 

Останнє оновлення ( 24.01.2020 14:35 )
 
< Попер.   Слід. >
 

 Голова конотопської районної ради 

 ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

БОЯРЧУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  Ви можете скористуватись цим сервісом для відправки нам листа

  Адресат:
  

  Ваше iм'я:
  

  Ваш e-mail:
  

  Текст листа:
  
  
  

ОПИТУВАННЯ

Ваша думка про роботу сайту

КАЛЕНДАР НОВИН

«Січнь 2020»
ПВСЧПСН
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   
СТАТИСТИКА

free counters

 
 
 
 
завантаження...
 

 

 
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ РАДИ
НОВИНИ В УКРАЇНІ
завантаження...

     
 
Copyright ©  2009 Конотопська районна рада. м. Конотоп, Сумська обл., Україна  

DEVELOPED by IP MASTER 

 
 
home contact search contact search
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100